Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • riszter

    senior tag

    válasz viralmind #2006 üzenetére

    Köszönöm a bő választ! Tegnap megérkezett a tel, ujgsmtől 1+1 év garival, fekete, 82 ezerért, magyar nyelvvel, teljes tartozékos dobozzal. (azért az kemény, hogy van olyan verzió is hogy kipakolják a dobozt és csak a készüléket kapod meg, illetve ázsiai nyelvvel... :U )

    Nekem nagyon bejön, nem ezt akartam, hanem s3 neo duost vagy e5-öt, de egyiket sem lehet beszerezni mostanság. De remélem nem jártam rosszul. Kapott egy fasza spigen slim armor tokot és fóliát.

    Zjuhász: Ha két napnak a 60%-a sikerül nekem is már boldog leszek! Munkás telefon lesz, reggel 5től este 6ig napi 80 perc telefon +messenger +viber +fényképezés +néha gpst fog kapni napi szinten. remélem bírni fogja. Az s4 minim du. 3kor meghalt volna ha nem töltöttem volna közben. Lollit nem várom, LG Gpad tabletem megkapta, azóta be van lassulva alig akarja elforgatni a képet is...

    Kádban lehet használni nyugodt szívvel?? Nem akarok úgy járni mint a srác a sony z3-mal valamelyik hírportálon olvastam hogy perelni akarja a sonyt, mert sem az sem a biztosító nem akar fizetni, sem garanciáztatni mert a telefont használta 2 percet a medencében 30cm mélyen... és persze szarrá ázott :(

    [ Szerkesztve ]

    Vivere militare est

Új hozzászólás Aktív témák