Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zack

    nagyúr

    válasz Zolom89 #9052 üzenetére

    Apple ID nekem is nagy érvágás volt. Legalább 40k elvásárolgattam az 1 év alatt. Akkor azt mondtam, kipróbálom az Androidot, és ha bejön, összeszedegetem itt is a programokat. Bejött, és megfogadtam, több OS nem kell. Konkrétan semmi pénzért nem állnék át WP-re, nagy részben a progik miatt. Drágábbak is, kevesebb is van, és megint lehetne elölről kezdeni a gyűjtögetést.
    Az androidos pályafutásom eleje nekem is döcögősen indult S2-vel, mert bár sokkal jobb telefonnak tartottam már akkor is mint az i4-et, de amíg nem voltak meg az alap progik Play-ből, addig azért szívtam a fogam. Mindent nem lehet egyszerre, nem akartam én sem tízezreket költeni egyszerre, csak mindent szép apránként. Az elején azért pont a már beruházott App Store-os progik miatt, többször is meginogtam, kell e nekem az új rendszer. De így utólag rájöttem, a legjobb döntést hoztam, hogy az Android mellett tettem le a voksomat. ;)

    Elég időt hagytál magadnak hogy megszokd a rendszert, és a telefont? :U
    Nekem ehhez legalább 2 hónap kellett...

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • lajki7

    senior tag

    válasz Zolom89 #9052 üzenetére

    Meg mielott eladod egy MIUI romot tegyel fel:) probald ki.lesz iphone erzesed az fix:D (persze nem tudom mst per pill h van e mar S4re is) szerintem van:D Hidd el,lehet nagyon fog tetszeni! S3 topicban,HUTCHHUB kollega is nagy sot hatalmas iphonos volt:D azota a miui romokat nyomja az androidon:)

    iPhone 11 Pro

Új hozzászólás Aktív témák