Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bul07

    nagyúr

    válasz kutga #1546 üzenetére

    -Nem fényképezek, ami képet csinálok a mostani kamerával is pont jó, elég nekem
    -Amiket használok alkalmazások nem igénylik az erőseb processzort és GPU-t se
    -5G hálózatot mint írtam a flottás csomagom miatt nagyon sokká tudnám használni, simán lehet 3-4év is mire bekerül a flottánkba a 5G hálózat használata
    -Kijelző na igen ott van előrelépés, de a mostani kijelző képe is tökéletesen megfelel
    -Vezeték nélküli töltés ez is pozitív, sose volt még olyan telefonom ami ezt tudta(nincs is hozzá cuccom)

    -És akkor a számomra nagy hátrány a képernyő idő, ami kicsit nőne vagy annyi lenne mint most, és nekem az a fő szempont

    És kb ez a manőver nekem olyan 115e Ft-ba kerülne (Ha eladnám a A70-est)
    Egyszerűen nem tudok olyan érvet felhozni amivel megtudnám magamat győzni hogy ez nekem megér ennyit

    Ha más telefonról váltanék mondjuk A50-ről akkor nem lenne gond a sok előrelépés miatt

    köszi az infókat

    (Amúgy megtaláltam a 25W részt az írásban én nem voltam elég figyelmes, elnézést)

    [ Szerkesztve ]

    ( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

Új hozzászólás Aktív témák