Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • t72killer

    titán

    LOGOUT blog

    válasz <Lacy85> #34 üzenetére

    Mindenesetre ez így gáz. Még mindíg az s7e-n tengődöm, pedig már törött a kijelzője, viseletes az akksija és a chrome akadozik rajta. Anno 200e Ft-nyi keményvalutából (600€) megvolt egy vízálló csúcstelefon. Ma ennyiért nem kérem az abszolút csúcsot, DE legyen benne:
    - vízállóság
    - 10óra SOT wifi vagy 4G böngészéssel közepes fényerőn
    - USB 3.0+
    - egy normálisabb SoC, simán elég a snapi 700-as sorozatból
    - 256GB beépített UFS3
    ismét: áfástul 600EUR/bangood-ról max 500. Komolyan, erre képtelen az ipar 2020-ban?!?

    [ Szerkesztve ]

    Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

  • Titinho

    lelkes újonc

    válasz <Lacy85> #34 üzenetére

    Igen én is pont ezért várnám az A71 tesztjét itt, mert ugyanez a konstrukció engem is csikol a Telenornál. :) Kerek 1 hónap múlva jár le az előfizum és ezt néztem ki én is 92-ért. Vannak hátrányai, de felső-közép kategóriában elég jó. Még várok azért vele, de jelenleg ez tűnik a befutónak majd. Csak ez a nagy kijelző... Háát előbb valahol meg kell taperolnom.

    Ez az S10 Lite szerintem tök felesleges egy teló lett amúgy, nincs úgymond piac neki. Aki 200 felett ad egy Samsungért az inkább S10+ra költ szerintem, nem sokan fogják választani ezt a kis űrt amit mondjuk egy A71 és S10+ között van. Oké snap processzor, de akkor se. Tűl sok minden lett elvéve ahhoz hogy iylen áron mozogjon. És igen 230 a nyitóára, ez lemegy fél év múlva lassan 200-ra...de szerintem még akkor se éri meg, mert ugyanúgy az S10+ is lemegy és még akkor is jobban megéri. Nem tudom tényleg kinek találták ki ezt a telót... :U

    Soha nem volt még Samsung telóm, de több éves Huawei hűség után asszem most váltok. :K

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák