Keresés

Hirdetés

  • Cryptmaster teszt

    gp A toll erősebb a kardnál – főleg, ha azt írjuk le vele, hogy mithrilpenge. De szavaink ebben a játékban nem csak acélt és varázserőt képesek megidézni, hanem az egész világ sorsát megváltoztatják.

  • OnePlus Pad Pro lett a Pad 2

    ma Az Ace 3 Pro mellett a OnePlus csúcstabletje is bemutatkozott, az új készülékeket eSIM-es OnePlus Watch2 és Buds3 kíséri új színárnyalatban.

Új hozzászólás Aktív témák

  • kali

    legenda

    válasz #67656192 #22478 üzenetére

    utána a többiek próbáltak aláárazni, de mára az is elfogyott, akkor meg nézhetem fordítva is.
    engem pont nem érdekel a gyártó, csak feleljen meg a legfontosabb elvárásaimnak a telefon, de az a baj, hogy jelenleg is több ilyen samsung típust tudok mondani, mint bármi mást összesen, ez pedig a samsung mellett szól, hogy ennyire nem találok kellően sok alternatívát, szóval részemről valamit csak jól csinálnak.
    én lennék a legboldogabb, ha válogathatnék sok megfelelő típus közül, hogy mire cserélhetem végre a már 10 hónapos note 4-et, de nem ez a helyzet, várni kell egy vagy két típus megjelenésére, annyira szűk a lehetőségek listája, mert hiába a reménykedés, rendre kilövi magát valamivel a sony, lg...stb. az új típusok tekintetében.
    a 6s plus is amennyire várós, most olvasom, hogy több tekintetben is gondok akadtak az első darabokkal, szóval azzal is várnom kell(ene) az első szállítmány(ok) kifutásáig.
    a végén felbosszantom magam és s6 edge+ lesz. :)

    [ Szerkesztve ]

  • apaszka

    veterán

    válasz #67656192 #22478 üzenetére

    Bocs de szerintem itt is van kötődés!
    Én pl megvettem vagy 40 appot!
    Engem pl itt tart ez! Mire mennék almásékhoz újra egy vagyont kiadni?
    Mivel aki megérdemli,és jó a program,megveszem!!!

    Van miket már nem használok,de anno jók voltak ahhoz a telóhoz!

    Szóval itt is tud tartani a sok kifizetett program! Ezért sem váltanék ájfónra! :K De egyébként sem jött be 2 nap nyomkodás után!
    Szerk:
    Persze ez csak az én véleményem!
    Ez semmit sem jelent a nagyvilágban!

    [ Szerkesztve ]

    https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

Új hozzászólás Aktív témák