Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Teal'C

    addikt

    válasz Teal'C #8833 üzenetére

    Ezt most találtam XDA-n. Nem saját én meg nem próbáltam de volt már hozzászólás ahol igazolták.

    Idézet:
    Eredetileg írta rioachim
    követelmények:
    OXM firmware, amelyet / S8 + / Note8 / S9 / S9 + / Note9 szoftverben a Szoftverinformációban említett; utána a VoLTE / VoWiFi továbbra is elérhető lesz a helyi SIM-kártyával

    Végigjátszás:
    1. Helyezze be a Thaiföld SIM-kártyáját, mint az egyetlen sim, a telefon újraindításra kéri
    2. Manuálisan állítsa vissza a gyári alapértékeket a menüből
    3. A visszaállítás után a telefon megkérdezi, hogy kell-e újrakonfigurálni a behelyezett SIM-kártyát; válassza az igen lehetőséget, és egy másik gyári alaphelyzetbe állítás automatikusan végrehajtásra kerül
    4. Állítsa vissza a biztonsági mentésből, állítsa be a semmiből, adja meg a google / samsung fiók adatait
    5. Indítsa újra a telefont csak azért, hogy biztos legyen, tegye ki a SIM-kártyát, helyezze be a helyi SIM-kártyát, és a telefon újraindítást kér
    6. Élvezze a hívásfelvételeket (hívásnaplóban jelennek meg, automatikusan elindíthatók bármely hívás vagy lista alapján, az SD-kártya mentési helye támogatott, átlagosan 1 MB / perc)

    Thaiföldi SIM kártya: [link]

    [ Szerkesztve ]

    "Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

Új hozzászólás Aktív témák