Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Memmaao

    addikt

    válasz majestic #3050 üzenetére

    Nem értem, hogy mire célzol azzal, hogy echte magyar vagyok?! Bocs, de tényleg nehéz felfognom azt, hogy valakit miért zavar, hogy a visszahívott telefonját szoftveresen korlátozták? Korlátozzák! És igen, verje az asztalt a kárpótlásért! Két opciót ajánlott a samsung, pénzvisszafizetést, és cserét. Senkinek nem tartottak pisztolyt a fejéhez, hogy cserét kérjen! Átállni gyártósor szinten, javítani egy hibás konstrukciót, legyártani pár millió új telefont nem egy-két nap. Addig is szoftveresen korlátozták a kintlévő telefonokat. Ha valakinek 60% töltés mellett is leégeti a házát, na az joggal perelhet. Aki meg 3rd party appokkal tiltja a korlátozást és úgy éri probléma, hát az magára vethetne, de nyilván még ezeket az ügyfeleket is kárpótolná a samsung. Ennek semmi köze ahhoz, hogy ki echte magyar, ki nem. Nyugaton, ha visszahívják a fékhibás autót, nem sokan állnak neki hőbörögni, hogy Őt ne korlátozzák!
    Érdemben a telefonról még nehézkes fórumozni úgy, hogy cseretelefont kb 2 ember kapott ezidáig, a többieknek hivatalosan vagy korlátozva kéne, hogy legyen, vagy kikapcsolva, aki meg lemaradt az előrendelésről (mint pl. én) annak novemberig nem is lesz. Így marad az, hogy hallgathatjuk a hőbörgést, hogy ez a köcsög cég hogy meri korlátozni a fél milliós telefonomat... Már unalmas.

    De mindegy mit mondok, az én nickem csak a volt egyetemi EHA kódom, nem pedig a narcisztikus személyiségzavarom fenséges kivetülése. És akkor még grammar nazi sem voltam (mert azért sokmindent elárul egy emberről, hogy miként fogalmaz és hogyan ír) De részemről lezárom, mert jogosan bannolnak minket ezek után!

    [ Szerkesztve ]

    My name is Bond, James... Dean.

Új hozzászólás Aktív témák