Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Knife.McL

    tag

    válasz DaviD202 #1581 üzenetére

    Jájj. Én keverem ja. Nem azt mondtam, hogy a motort cseréld ki a BMW-ben. Lapos kerekekkel nem a teljesítményt csökkented, csak nem tudsz kanyarodni, nameg szétmegy a felfüggesztés lassan, meg ezek következményei.
    Nem kötekedni akarok tényleg, csak az a baj, azért szidják sokan az androidot, mert azt hiszik egyesek, hogy feltalálták a spanyolviaszt. Egyértelmű, hogy a gyártó, csak rossz feszültséget adhatott meg a procinak igaz? Köze sincs ahhoz, hogy valójában ez egy elektromos kapcsoló, és bizony a stabil működéshez bizonyos feszültség szükséges.
    Valóban vannak határértékek amik között lehet mozogni, de optimálisabb fogyasztás-teljesítmény értéket kétlem, vagy legalábbis igen csekély eséllyel fog elérni akárki. (kivételt képeznek a butított procik, pl x86-nál celeron és társai, armnél boxchip stb).
    Naszóval bizony az undervolttal általában előbb fogsz teljesítményt csökkenteni, mint hőmérsékletet, mert bizony a teljesítménye miatt melegszik. Nem beszélve a hibalehetőségekről, amik egy uv-s procinál előjönnek, mivel nem fog pontosan számolni. Ismeritek a régi viccet nem? Az intel és az AMD chipet kérdezik:
    Kérdező - Mennyi 2x2?
    amd - ... gondolkodik ... 4
    intel - azonnal révégja hogy 5
    amd - dehát az nem jó eredmény!
    intel - de gyors voltam
    Na ez a celeronok miatt terjedt el anno. És itt sem más a helyzet. Uv-zheted, de nem érdemes.

    Másodsorban nekem a fő bajom az volt, hogy a kedves kérdező a melegedést először tapasztalta egy telefonon, erre az úriember rögtön uv-t javasol. Könyörgöm, ne legyen ez már normális dolog!
    uv-zzon, meg oc-zzon aki akar. Mindenki úgy teszi tönkre a cuccait ahogy akarja. De egy normális, átlagos felhasználónak ne javasoljunk már badarságokat!

    Peace

    Az élet olyan mint az ásás. Néha hátráltat egy-két gyökér, de annak jól odab***ol az ásóval, aztán haladsz tovább.

Új hozzászólás Aktív témák