Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • h3lios

    addikt

    Köszönjük a cikket, szuper volt !
    Az előttem szólókkal egyet értek nekem is megakadt a szemem azon az egy mondaton. :)
    Egyébként maga a telefonon nekem nagyon bejön, ha az ember mindennapokban használja akkor kap 1 telefont, ami hardveresen vigyorogva futtat mindent (Ace 2 is ilyen hw-t kapott és az is nagyon jó kis telefon), szerintem szép, van egy bika aksi benne, nem követi a vékonysági mániát ami számomra plusz pont, rendesen meg lehet fogni. Bónuszként kap az ember 1 projektort, ami baráti társaságokba esti filmezéshez szerintem tökéletesen jó.
    Ha nem vettem volna még telefont, mindenképpen megfontolnám a vásárlást megfelelő árazás mellett. (Ha a projektor nem használom a mindennapokban, akkor gyárilag szerintem simán elduruzsol 3-4 napot egy ilyen aksival)

    OFF:
    Az ICS-t pedig ne szajkózzuk már ennyire, láthattuk, hogy sok telefont csak belassít, vagy optimalizáltság miatt bizonyos dolgok nem mennek olyan simán (ezért nem kapott az XPERIA PLAY fagyit) és szerintem erre a telefonra sem létfontosságú, arról nem is beszélve, ha a kedves szakik a Samsungnál nem csinálnák meg elég jóra a rendszert, annak bizony a projektor és a felhasználó élmény látná kárát, ami egy ilyen telefonnál nem épp ideális :DDD
    OFF VÉGE

    [ Szerkesztve ]

    B-tag: H3lios#2825

Új hozzászólás Aktív témák