Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Körte123

    csendes tag

    Sziasztok!
    ACE 2 céges telefonom van, és az a gondom, hogy mikor először töltöttem az aksit éjszaka, hajnalok hajnalán felköltött értesítő hanggal, hogy kész az aksi töltés. :( Ezt mindenféleképpen el kell kerülni, ezért következő éjszakára kipróbáltam, hogy elnémítom, de akkor meg felrezgetett álmomból.. :(( Ha meg kikapcsolnám a rezgést is, akkor reggel hiába hívna akárki, nem tudnék róla, mert se nem csörög, se nem rezeg :((( Ha éjszakára kikapcsoltam az egész tel-t, akkor is felrezgett vagy felzenélt álmomból.. :F

    Végül azt tapasztaltam ki, hogy hagyom hangos módban, de a hang beállításoknál az értesítések hangerejét 0-ra állítom. Így jó... de ezzel két gond van még mindig. Ha hívna valaki, akkor hangosan felcsörögne, pedig jó lenne, ha hívás esetén csak rezegne, de a rezgést nem használhatom hisz akkor az aksi feltöltés végén felrezeg engem éjszaka közepén.
    Másik gond, előfordul, hogy sms-t vagy emailt várok, és azt viszont hallanom kéne, akár éjszaka is.

    A legeslegjobb végleges megoldás az lenne, ha az aksi feltöltöttség értesítő hangját teljes egészében ki lehetne irtani! Nem találok erre megoldást, pedig órákig keresgéltem az Interneten :(
    Nem vagyok telefon vagy android guru, és mivel garanciális + céges telefon, nem tudok/akarok belenyúlni az op.rendszerbe. De ha egy alkalmazással meg lehet oldani, az nagyon jó lenne!
    (Addig is kerülöm az éjszakai akkumulátor feltöltést, és inkább nappal töltöm fel.)

    Előre is köszönöm, ha valakinek van jó ötlete az akkumulátor hang kikapcsolására!

    [ Szerkesztve ]

  • Körte123

    csendes tag

    válasz aelod #10840 üzenetére

    Hogy hogy alszik? Hát ez az.. nem valami mélyen. Ez van. Viszont legalább marha hamar visszaalszok.

    Valami alkalmazásra gondoltam, amivel be lehet állítani az aksi hangot. A Sound profile és My profile alkalmazásokat feltelepítettem, de nem találtam benne aksi értesítő hangot, és kicsit bonyolultak is. Nekem az már fölösleges.

    Ha van kedved, erről a root dologról mondhatsz pár szót, vagy egy linket, mert nem igazán tudom, mivel jár. De ha komolyabb beavatkozás a telefonba, illetve ha időt vesz igénybe, stb. akkor hagyjuk, annyit már nem ér nekem ez az egész.
    Köszi szépen!

Új hozzászólás Aktív témák