Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bacus

    őstag

    válasz Zsolaf #3072 üzenetére

    ha van elég hely, akkor ok, de lehet én másképp használom a telefont, vagy másképp szeretném. Én kifejezettn úgy érzem, hogy a telefonom belassul, amikor hagyom, hogy fussanak és burjánzzanak a programok. Van egy csomó, ami autostartos, de ki kéri ezt? Azért mert havonta egyszer használom a hive nevü progit, ne fusson állandóan, csak mert még van szabad helyem.

    Szóval értem én, hogy nem úgy megy, de én elég régóta üzemeltetek rendszereket (linux, win), nekem egy program akkor induljon amikor én akarom. Mekkora egy faszság, hogy van még hely, inditsuk el, hátha majd használja. Ja, jön be egy hivás, na várj, akkor lőjünk ki párat, hogy be tudjuk hivni a contactokat, húúú, ennek a rohadéknak sok van, még több app kill, basszus, képek is vannak, na még pár app, ok, van elég hely, jöhet a contact betöltés.... Ha neked ez a normális, legyen, de nekem meg nem. És azt sem szeretném, ha emiatt a 1500 contact a 4000 telefonszámával és fényképével állandóan a memóriában csücsüljön..

    Lehet nem ez az én platformom :(, no meg 2GB RAMnál van free 1G, vagy free 1,2G nyilván nem akkora ügy, mint itt.

    Kössünk egyezséget, megegyezős egyezséget... https://www.paypal.me/engiman/30

Új hozzászólás Aktív témák