Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CactuS

    Arcképgyáros

    válasz nünüke1975 #631 üzenetére

    Igen az be van állítva, csak akkor is tapizni kell a telefont. De köszönöm mindenkinek az appokat, ránézünk, hogy milyenek. Bár így videók alapján önmagában egyik sem jelez időnként, hanem legyezni kell mindegyiknek. :( (szerk.: noLed nem).

    Párom ilyen kapott Galaxy S3 után, a led hiánya nem kicsit csalódás, érthetetlen, hogy miért hagyták ki. De legalább a telefon - jelenleg - használható, szegény öreg S3-ast a végén már én akartam kivágni az ablakon, pedig nem is én használtam. Ujjlenyomat olvasó neki felesleges, ellenben kisgyerek mellett szerintem idővel garantált, hogy leeséskor ripityára törik az üveg hátlap.

    A másik, amit nem találtam meg neki, hogy eddig ki tudott húzni 1-1 névjegyet az "asztalra", mint windowsban a parancsikont, amire rákattintva egyből hívta az adott számát. Most is ki lehet tenni, viszont ilyenkor a névjegy tulajdonságait hozza fel. Ezen lehet valahogy változtatni? (Bocs a hülye kérdésekért, kicsit lemaradtam android vonalon, részemről már 2 éve WPzek, bár lehet, hogy a W10 után majd megint inkább a belassulós android felé veszem az irányt.)

    [ Szerkesztve ]

    Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

Új hozzászólás Aktív témák