Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bihariszabi

    aktív tag

    válasz HaZse #417 üzenetére

    Na idefigyelj öcsisajt. Amikor valaki ilyet írnekem: "De látom, te se jártál iskolába. A mezei üveget sem lehet megkarcolni ilyen közönséges eszközökkel. Az összes ilyen teszt baromság. Kvarc. Mond valamit?" Akkor ne nekem magyarázzál arról, hogy én vegyek vissza. Amikor teljesen normálisan és kultúráltan megkérdeztem, hogy miért kell törésálló kijelzőre fólia. Nem sértegettem, nem bántottam és akkor ilyen degradálóan ír mint az idétlen osztálytársainak, akivel egymás kukiját fogdossák a fiúvécében. Pontosan ezért beszélnek így, mert azt hiszik, hogy joguk van így beszélni, mert ugye megkapják apuci ájfónját, ezért azt hiszik, hogy én is a kispajtásuk vagyok. Élőben egy esetleges ilyen hangnemért úgy szájbaverem, hogy a betűtésztás paradicsomlevesébe köpi a drótos fogszabályzóját. Úgyhogy rossz helyen kopogtatsz a neveléssel. (Igen, ez az a rész ahol elszaladsz spionként moderátorért). Otthon nevelgessed a családtagjaidat. A fórumos kifogásokra megvan a hivatalos útvonal.

    Floatr:

    Engem meg az nem érdekel, hogy ki mit használ a telefonján, felőlem telefonálhattok tescos áruvédelmi kalodában is, ha nektek az felel meg. Én csak azt írtam, hogy az én környezetemben minden nő képes helyesen tartani a telefont és senkinek nem karcos a fülbevalótól a telefonja. Tehát ha te ismersz olyat, akinek fülbevalókarcos a telefonja, akkor az egészen egyszerűen helytelenül tartja a telefont. Ami érthető, hiszen még "új" a tepsitelefon intézménye, sokan érthetetlen okból úgy telefonálnak, mintha betárcsázós bakelittelefonjuk lenne. Holott ezek a készülékek nem olyanok, igen nehéz összekeverni. Tehát úgy telefonál sok nő, hogy a feje és a válla közé szorítja a telefont és félrehajtva a fejét mint valami dj, rohan, szalad, szeretne még közben főzni, vagy dolgozni. Tudom, mert láttam ilyet. Na ez a "nem rendeltetésszerű használat". Nem a fülbevaló. Látod én szívesen segítek neked ha valamit nem értesz. Egyébként régen pl azt nem értették a nők, hogy miért szakad meg a hívás telefonálás közben. Szidták a tepsimobilt. Kérdeztem tőlük, hogy "gyakran telefonáltok úgy, hogy a vállatok és a fületek közé teszitek a telefont?". A válasz igen volt. Mondom azért, mert kimozdul a telefon, a távolságérzékelő felold és a füleddel bontod a hívást. Erre biztosan jó védelem a fólia és olcsóbb mint a kijelző. Csak azt nem értem, hogy miért nem lehet megérteni, hogy egy tárgyat nem lehet minden körülmény között használni. Ja tényleg ne pazarold rám a betűidet, nem igénylem. Inkább majd társalgok olyanokkal, akiknek nincsen gond a szövegértelmezési problémáival. Köszönöm.

    Biztos ami biztos elküldöm privátban is a válaszom, mert gyanúm szerint pár sértődés miatt tiltva leszek.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák