Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HaZse

    őstag

    válasz Burt1793 #154 üzenetére

    A sokévnyi WP után nekem fapadosnak tűnik az android. (Tudom, widgetekkel telepakolható)

    A WP (szerintem) előnyei, hogy a csempék élnek és az aktuális tartalmakat jelzik ki. Pl. hívásnál a nem fogadott hívás mennyiségét, de ugyanez van a viber, skype, messenger, sms, e-mailnél is.

    A hangminőség szerintem gyanolyan, mint a 930-nak. Az esti képek és a led működése a 930-ason jobb eredménnyel dolgozik.

    De ami a legjobban idegesítő az A5-ben, hogy az Amoled-het a samsung sajnos gyárilag nem ad lehetőséget, hogy minden alkalmazás, aminél fehér a háttér, azt feketébe lehessen állítani. (Úgy, mint a BB Z30-nál, vagy a WP-nél).

    Viszont a viber, messenger-nél az üzenetváltáskori betűméret sokkal nagyobb, mint L930-on.

    Eddig az értesítéseket leszámítva, amit fentebb írtam, nekem pozitív csalódás egy 2016-os android.

    Lag-al nem találkoztam. Lehet, hogy van mikrolag, de ilyenek nem érdekelnek. De, ha már jobban fog akadozni a memory leak miatt, akkor arra morcos leszek.

    Mondjuk még egy Lumia 950-et is összehasonlítanák az A5-tel.

    Összességben eddig tetszik a telefon. Ja, és a QI töltés hiányzik, mert azt használtam a L930-on.

    Képeket holnap csinálok párat majd.

    Pont úgy élek, ahogy gépelek - gyorsan, sok hibával. // A bejelentkezés nem egyenlő hogy a privátot olvasom is! // Civis Pacem Parabellum

  • doooo

    veterán

    válasz Burt1793 #154 üzenetére

    " Vannak már nappali kamera képeim, teljesen jók, tudja azt, amit S5 vagy a régi A5."
    Nem akarok szőrszálhasogatóskodni, de azért jó kamera ide vagy oda, messze van ez az S5-től...

Új hozzászólás Aktív témák