Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fgabor87

    tag

    Sziasztok!
    Nem tudom, hogy itt valaki tud-e segíteni, vagy másik topicban kéne érdeklődnöm.
    Van egy A510F telóm, ami néha azt csinálja, hogy hiába van bekapcsolva, nincs se repülő, se ne zavarjanak üzemmódba, nem fogad hívásokat, SMS-eket. Pedig kijelzi a térerőt, és néha változik is a kis pálcikák száma, szóval látszólag a készülék magánál van. Ilyenkor ha indítok egy hívást, rendesen működik, majd ezek után már megkapok minden SMS-t.
    Tegnap is eljátszotta, de akkor valahogy magától magához tért, csak azt vettem észre, hogy 5-kor jött egy sms, hogy fél5-kor volt egy nem fogadott hívásom. Akkor pedig olyan helyen voltam, ahol biztosan van térerő. Sőt, végig olyan helyen voltam.

    Lehet, hogy ezzel összefügg, hogy szintén tegnap reggel magától ki-be kapcsolgatta a mobilnetet. Úgy kb 2 percig játszotta ezt. Térerő végig volt, csak a 4G felirat hol eltűnt, hol megjelent.

    Az a gondom, hogy nem tudom reprodukálni, teljesen random jelentkezik, így nem is nagyon akarom szervizbe vinni, mert gyanítom, nem tudnak vele mit kezdeni. Kb 2 hónapos a teló, ez idő alatt 2x tapasztaltam a hibát.
    Valakinek hasonló tapasztalatok, esetleg ötletek?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák