Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cskamacska

    addikt

    válasz Dr_Senkihazi #240 üzenetére

    Ha pénteken úgyis A5-öd lesz akkor nem mindegy? :P

    Az S5 Neo-t, ami nem más mint az A5 2016 az S5 házában és funkcióival(-ujjlenyomat), szóval szegényt lehúzták a sárga földig, mert azonos áron gyengébb volt bencsmárkban és játékban. :( Valójában ez egyáltalán nem érezhető(se A5-nél, se S5 Neo-nál), a telefon sehol nem szaggat vagy akad, egyedül a hájend játékok futnak Glorious Konzol Gaming 20 FPS-el magas minőségi beállítás mellett. :DDD
    A folyamatosságban szerintem vastagon benne van hogy magasabb sávszélű RAM-ot raktak az Exynos 7580 mellé(32-bit kétcsatornás 933 MHz LPDDR3 =14.9 GB/s, összehasonlításképp a Snapdragon 410-nél 4.2!! GB/s, 615-nél 6.4 GB/s, és csak a 800-801-nél 12.8-14.9 GB/s), illetve valami rendesebb NAND memóriát a háttértárnak, amit gondolom jól kispórolnak az olcsóbb telefonokból. Asztali gépeknél sem kell a merevlemez-filléres SSD-Samsung 850 Pro váltás fontosságát hangsúlyozni, és bár RAM terén pangás van, tessék a kétcsatornás 1600MHz DDR3-at a Phenom II alatt egy szál 533MHz-es DDR2-re cserélni egy régi lapban, mindjárt előjön a teszkós gépek átka. :DDD

    A Cortex A53 uralom és a vékonyka Mali T720MP3 áldása viszont a pofátlan kis fogyasztás, simán ki lehet facsarni 3-4 nap készenlétet és 5-6 óra netezést meg egyebet, a sima S5 és pláne az egyszeri S6 tulaj örül, ha második nap végéig kibírja a telefonja. :(
    Én először azt gondoltam hogy az S5-től nem lesz lassabb(meg gondoltam hogy a hardver is szinte ugyanaz, 7580-ról írtak minden baromságot az elején :((( ). De az lett. :DDD Aztán kiderült hogy tényleg nem lassabb, de a játékot vissza kell fogni(ami nem olyan nehéz mert a mobilos FPS-akció, és az autókázás egyébként is a PC-konzolos szint mögött van 10-20 évvel ;] ), ellenben tölteni sem kell annyit, 35%-on is el lehet vinni otthonról hogy nem döglik meg délután. :K

    defcom: Neo-hoz jó az S5 Qi hátlapja. :D

    [ Szerkesztve ]

    "Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

Új hozzászólás Aktív témák