Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vodrosjozsi

    őstag

    válasz DTX #266 üzenetére

    ha ilyen gondjaid vannak akkor küldesd vissza gariba.

    Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

  • manokaki

    őstag

    válasz DTX #266 üzenetére

    Azért ez nem igaz legalább is nálam, 1 honapja használom, és tökéletes , üzemidőben, gyorsaságban, fotozásban ( nekem elegendő ) , mindenben, ezt ugy jelentm ki ,hogy egy Xiaomi Mi 9 pro-t váltott , ( de volt már S10e-m is , szinte minden :) ) egyetlen gondom van , hogy ezt miért nem tudják 6" alatt megcsinálni :O , ezen az áron !

  • Namelesske

    addikt

    válasz DTX #266 üzenetére

    Én tegnap vásároltam, egy Redmi Note 8 Pro-t váltott le, majd kétszer annyit fizettem érte mint a Xiaomi-ért. A vékony kecses ház és a szép design fogott meg (soha nem szoktam ilyen hibát elkövetni, de most engedtem).
    A hektikus viselkedést én is tanúsíthatom, és a telefon nagyon béta szoftver benyomást kelt még családon belül is mondjuk egy A20 vagy A40-el összehasonlítva is lassú. Nem is tudom utoljára mikor szaggatott így telefon a kezeim között.

    Az akkumulátor 4000-nek van hirdetve és valójában csak a szabványban meghatározott minimum 3800-mAh val szerelték.

    A SOC gyenge és melegedésre hajlamos. Érezni ahogy pazarolja a drága elcsalt töltést az akkuból.

    Az a szomorú a szoftver színvonala nagyon ott van, mérföldekkel járnak a MIUI és EMUI előtt. De sajnos a telefonnak túl sok ez a funkció amit beleraktak. Nem tudja teljes sebességgel kiszolgálni, elég dühítő például még az ujjlenyomat olvasó is szaggat feloldáskor.

    Eléggé harapok az ilyenekre, még van 2 hetem elállni a vásárlástól és nagyon gondolkodom rajta most még.

    Nem fogom tele sírni a fórumot, hisz magamnak köszönhetem hogy kidobtam az ablakon +60 000 forintot. A szoftver frissítésekkel még változhat a helyzet. De nagyon jól mutatja a képet mennyire megvette kilóra a Samsung az összes videóst és újságírót. Megírták a kötelezőket, amit a Samsung közölni akart. Itt ott lecsaltak ezt azt, hogy ne legyen annyira szar a konkurenciával szembe (akkumulátor kapacitás például), csak papíron idei SOC stb.

    Végig néztem kb minden főbb videóst és idézem: major major major GO. Pedig rohadtul nem így van. Én most kivárok egy keveset, max használom 1 évig mert még biztosítást is kötöttem rá én barom meg gyári tokot is vettem, szimplán megérzés alapján, hogy legyen mert mint kiderült az EU csomagból a szilikon tokot és a képernyővédő fóliát is kivette a Samsung...

    Ettől eltekintve a telefon gyönyörű, szép képeket csinál, nem érződik olcsónak ameddig nem kezdi használni az ember. Az a baj érzelmi viszonyt tudok kialakítani a tárgyakkal és ez a telefon nagyon jól rájátszik.

    Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

Új hozzászólás Aktív témák