Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tom120514

    őstag

    válasz <Adamsky> #26 üzenetére

    A50-en olvasom ezt, első notchos telóm, pont fel sem tűnik. Az AOD- kikapcsoltam. Ha nálam van rezeg úgyis, ha nincs közel vagy nem hallom/érzem akkor is rezeg a Xiaomi kétezer forintos karkötőm :) Érdekes azonban hogy az A50 akad itt-ott, pedig gondolom erősebb a bele...

    Never go full retard.

  • ujvendeg

    tag

    válasz <Adamsky> #50 üzenetére

    Készséggel válaszolok. Egy holland üzletben vásárolt P9 Lite mini tartalmazza az NFC lehetőséget, de rendesen el van rejtve a kapcsolója.
    Hogy mire használom az időzítőt. Elég sok dolgot mondhatnék, a legkézenfekvőbb az lenne, hogy elfelejtem éjszakára kikapcsolni a telefont. De számomra a legfőbb értéke az, hogy a telefonnal - a hivatásomhoz kötődően - hosszú szövegeket (epub, pdf) olvastatok fel, s ezekre néha csak éjszaka adódik alkalom, s nem ritka, hogy felolvasás 2. órájában elalszom; nyugodtabb vagyok, ha tudom, hogy pl. éjjel 0 óra 40-kor így is, úgy is ki fog kapcsolni a telefon: nagyon kevés gyártó építi be ezt a néhányunk számára hasznos funkciót, tudomásom szerint, így hirtelenjében a MIUI 10 is rendelkezik már időzítővel. Egyébként android telefont csak és kizárólag rootolt állapotban lehet harmadik féltől származó app segítségével lekapcsolni. A fotózáshoz - mielőtt még ez is szempont lenne -: én szakmai okokból Nikon gépet használok, nem vagyok tini (sajnos), az én felfogásom szerint a mobiltelefon hasznos alkalmazásokkal kiegészített kézi telefonkészülék, s pl. nem játékgép.
    De messzemenőkig elfogadom mások álláspontját. Üdvözlettel: egy szerény hozzáértő, aki tudja, hogy keveset tud.

Új hozzászólás Aktív témák