Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tockon2

    csendes tag

    Üdv!
    Először is leszögezem, hogy abszolút Samsung-fan vagyok! Éppen ezért volt csalódás látni, hogy az olyannyira várt G800-as ennyire alulteljesít! MIndenki próbálja mentegetni, ám a szomorú tény az, hogy a rendkívül érzékeny és sérülékeny 3x optikai zoom-on kívül nem nyújt semmi extrát a felhasználónak! A szépség relatív, tényleg gyönyörű telefon, de a mobiltelefonokkal foglalkozó, a g800-zal közelebbi kapcsolatba került szakemberek mind óvnak tőle. Rendkívül érzékeny a karcokra, a koszra, és ugye addig volt 5 megapixeled, amíg egyszer le nem ejted(kis szervo motorok). 3x-os nagyításnál már látványosan romlik a képminőség,érdemes vmit zoommal fényképezni, majd közel menni hozzá és úgyis lefényképezni, erről is lehet vitatkozni, de csak az nem látja, akinek nincs szeme. A környezetemben 3 ilyen készülék funkcionál, a tapasztalat hitelesíti a tényeket! A menüje semmi újat nem nyújt(egyvalamit mégis, már fehér sem lehet), ugyanaz, mint a D900. Videót pedig a 2,5 éves D600 is nagyobb felbontásban és jobb minőségben vesz fel!
    Sajnos az olyan elfogult emberek véleményére nem adok, mint AS. Nyílván az övé a legjobb telefon, hiszen ő vette, nem is kevés pénzért, így csakis tökéletes lehet, de ezzel sajnos félrevezetheti azon jószándékú vásárlókat, akik a fórum alapján esetleg csak az ő véleményére, "tapasztalataira" hagyatkoznak! "...a g800 mellett minden telefon játéknak tűnik..." mondta AS. Idegesítően jellemtelen magatartás és megalázó azon mobiltelefon használókkal szemben, akik nem engedhetik meg maguknak egy ilyen kategóriájú készülék megvásárlását. Samsung G800-at szerettem volna vásárolni, de nem vagyok hajlandó kompromisszumot kötni! Inkább várok...!

Új hozzászólás Aktív témák