Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Abysmal

    aktív tag

    válasz Moleman #49 üzenetére

    Ahogy olvasok utána a dolognak megint úgy tűnik, hogy igazad van és ebben is tévedtem, a nevesebb oldalak általában azt írják amit mondasz. Mondjuk az utolsó linkelt cikkedben hülyeséget ír a tesztelő, mert azt írja, hogy RGBG-s a kijelzője az Atrixnek, de ez lényegtelen abból a szempontból, hogy tényleg úgy van ahogy mondod.

    Huhh az a mocsárzöld kijelző az valami brutál. Egy Lumia 800-at (ott talán a zöld téma és a fekete háttér miatt nem is vettem észre) leszámítva sok ideig nem láttam élőben PenTile-os AMOLED-es kijelzőt, csak olvastam róluk de mikor először találkoztam én és a kolis szobatársam egy S2-vel, akkor konkrétan azt hittük, hogy hibás a kijelzője, annyira zöld volt. Nem hittem, hogy ilyen durva a helyzet. Kerestünk is valami kalibrálási lehetőséget, de nem találtunk semmit. Aztán megnéztem egy T-mobilban egy S3-at (asszem azt néztem, de ha nem, akkor Note volt talán, mindenesetre AMOLEDes volt) is és nem hiba volt, az is ugyanolyan volt. Ledöbbentett úgy elsőre, azt hittem csak felfújták a dolgot a PenTile-lal, hiszen egy csomóan meg esküsznek az AMOLEDre, ami szinte mindig PenTile-os.

    Mindenesetre örülök, hogy reagáltam a hsz-edre (viszonylag ritkán szoktam), mert ha nem tettem volna még mindig azt hinném, amit előtte. :))

    Amúgy az újabb Samsung AMOLEDes telefonokban az RGBG-t, vagy a RGBW-t használják?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák