Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gubro

    senior tag

    válasz Dare2Live #36 üzenetére

    Látod, itt a bibi.
    Egyrészt Te magad is érzed, hogy egy telefont egy PDA-val összevetni nem biztos, hogy jó dolog.
    Ráadásul, mivel anno egy másik topikban "nem értettünk egyet", előveszed az utolsó és számodra gondolom jónak tartott módszert: megvádolsz elfogultsággal.
    Kérlek olvasd végig még egyszer a saját hozzászólásaidat, meg az enyémeket, és próbálj meg nem a szokott demagóg módodon hozzáállni.

  • Gubro

    senior tag

    válasz Dare2Live #97 üzenetére

    Nos.
    Annak idején írtam az iPhone-ról, méghozzá igencsak elismerően. Nem tagadom, nem is tagadtam, hogy amit tud azt nagyon profin teszi, és valóban látványos dolgokra képes, a multitouch pedig szvsz igencsak forradalmi és a mai napig más által meg nem ismételt (csak próbálkozások voltak, lásd HTC).
    Másrészt a user experience egy dolog, a tudás meg egy másik, az iPhone pedig Európában tudás szempontjából a fasorban sincs, még az F480-hoz képest sem, még akkor is, ha nem összemérhető a két telefon, márcsak a kategóriája miatt sem. Ugyanakkor botorság lenne egy az IPhone méreteinél jelentősen kisebb telefon (mert ugye az F480 akkora, mint egy hitelkártya) kijelzőjével összehasonlítani és szimplán ez alapján rásütni egy sommás ítéletet, ahogyan azt Te tetted.
    Szándékosan nem írtam tényeket, mert nem szerettem volna a topikot még jobban off irányba vinni - sajnos mások megtették - mivel az F480 nem az iPhone ellenfele semmilyen szempontból.
    Az, hogy máshol nem értettünk egyet, annak véleményem szerint az az oka, hogy veled nem igazán lehet vitázni. Neked van egy véleményed, és ha azt más történetesen nem osztja, akkor nekiállsz személyeskedni, ez pedig nem vita, hanem sárdobálás. Persze Te erre szocializálódtál, de én nem vagyok képes a változásra, ugye?
    Kierőszakoltad a választ, most megkaptad. A tudásbeli különbségeket mások már leírták, talán nem állnék neki újra felsorolni. BTW én is szeretem a Kaiseremet, pedig messze nem tökéletes, ráadásul nem iPhone ellenfél.

Új hozzászólás Aktív témák