Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Otisz

    őstag

    válasz amanoba #5 üzenetére

    Tökéletesen egyetértek azzal, amit írsz.
    A Nokia két kártyása olyan, mintha egy régi 3310-esre vennénk egy 2 SIM-es hátlapot. Tehát értelmetlen.

    Egyébként én egy E2152-eset használok pluszban, és 1 héten elég csak egyszer töltenem, pedig nem beszélek keveset. Ha pedig annál is többet, akkor is simán hozza a 4-5 napot 2 aktív kártyával.

    (OO[IIII][IIII]OO)

  • Lirion

    addikt

    válasz amanoba #15 üzenetére

    "Nokia, ezt figyeld!"
    Kapásból már a cím előre sejteti, hogy a cikkíró utálja a nokiát és majd most jól el is mondhatja, hogy mit és mennyivel jobban lehet csinálni.

    "Az első próbálkozás jókora arconcsúszássá változott, az X1-01 pedig már legalább működött..."
    Nyilvánvalóan a samsung első próbálkozásai mind tökéletesek voltak (a rengeteg bughalmaz samsunggal az élen), csak a nokiát illeti ilyen degradáló kifejezés.

    " Samsung számos paraméter tekintetében leüti a Nokiát, de nem mindenben. [...] nehéz elképzelni, hogy pont most nyúltak volna masszívan mellé."
    Kijelenti ugyan, hogy van, amiben jobb a nokia, de összességében ugye elképzelhetetlen, hogy ne üsse le a samu a nokiát..

    "Eleinte úgy indultam neki, hogy ez a telefon oda-vissza pofánveri a Nokia üdvöskéjét"
    Hogy is van ez akkor? Alapból úgy áll a tesztelő a nokiához, hogy az egy szar és ezek után megkérdezed, hogy hol is van a sarazás?

    Bog cikkein rendre érezni az ellenszenvet a nokia irányában, a többiek cikkeiben nem, sőt, néha meglepően pozitív hangvétellel találkozok. Ez mondjuk még el is menne, de most már nem csak a nokia tesztekben veszi elő a finn gyártót, hanem a samsung tesztjében is. Ez már szerintem sok egy kicsit és nem is igazán értem, hogy mire fel ez a nagy ellenszenv. Mintha pisztollyal kényszerítenék, hogy nokiát használjon...

Új hozzászólás Aktív témák