Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kampó

    senior tag

    Kicsit kibelezem saját értelmezésem szerint azt a szót hogy alap mobil.

    Nyilván Multimédiai faktora 0.
    Adat kommunikációja szintén 0
    anyaghasználat sajnos a többségnél elég gyatra.
    Akku idö sem kiemelkedő. Anyám monte slidere maximum 3 nap az is elég fos egy telefon.

    szóval a telefonálásnak és az sms kezelésnek kellene kiválónak lennie. Amiknek az élményfaktorához hozzájárulna a többek által említett kijelzö ami ebben az árban maximum 128x160 pixel de néha csak 128x128 vagy 64x96. Meg a hang minőséggel is vannak gondok ugyebár.

    Tehát van mit javítani ezeken a dolgokon. Egy 50éves gyármunkás nem is lát meg nem is hall semmit ilyen kacatokon. Aki meg irodában ül annak a e52 a minimum. Mellesleg szerintem is. A mindennapokhoz tartozik egy mobil az ember életének része. Én megőrülnék egy ilyen telfonnal. Nem vagyok eleresztve anyagilag de ez a szint ebben a formában vicc. Az idösebbeknek mármint a 60 felettieknek akik már nyugdijjasok szintén nem megfelelö választás az ilyen budget telefon.

    Akkor meg szerintem totál halott termék. 3500ft os árába ha beleszámoljuk a bolt hasznát a nagyker hasznát a gyártó hasznát kb 200ftból összerakják vagy egy evökanál rizsér tájföldön. :R

    [ Szerkesztve ]

    AMD volt AMD van AMD lesz

Új hozzászólás Aktív témák