Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • crwn

    senior tag

    válasz ZooLee #53 üzenetére

    Szia, kérdezem, hogy a te készülékedre is jellemző, hogy a billentyűzet hangos - ahogyan az egyik kolléga írta lejjebb "kattanós"?

  • bodrob

    csendes tag

    válasz ZooLee #53 üzenetére

    Köszönöm az információkat.

    A már említett érintőképernyős B7722-es típusú telefonnál minden beállítási lehetőség ellenére csak 70 db karaktert volt hajlandó egyetlen db sms-ben elküldeni. Erre többen is panaszkodtak a készülék saját topic-jában. Azt mondták néhányan, hogy mivel a készülék nem kapható hivatalosan Mo.-on és az importból beszerzett, ki tudja milyen úton magyarosított szoftver pedig nem tökéletes. Én viszont azért vittem vissza az üzletbe a telefont 3 napon belül, mert úgy voltam vele, hogy egy több mint 60 ezres készülék azért legyen már tökéletes, és ne produkáljon ilyen hibákat...! Plusz nekem nagyon ingadozott annak a telefonnak az egyes sim kártya térereje.

    Viszont a céges-magán telefonok problémája miatt továbbra is nagyon kellene egy jó, dual sim, dual standby telefon. Nekem a 3G nem létkérdés, úgyhogy megfelelne ez a telefon is, csak nem akarok olyan dolgokba belefutni, hogy vásárlás után szívjam a fogam, ezért kérdezősködök. :)
    Nekem eddig két jóval régebbi Samsung telefon volt a kezemben, ebből az egyik egyáltalán nem a másik pedig az általad is leírt előbb rezeg, aztán csörög módon volt képes a hívást jelezni, Nekem kell a folyamatos rezgés + csöngés verzió, ha pld. zajos környezetben, utcán vagyok.
    Nem volt még csúsztatós telefonom (csak nokiák, és csak hagyományos candybar kivitelben), úgyhogy arra is kíváncsi lennék, hogy ha bejövő híváskor szétcsúsztatjuk, akkor már rögtön fogadja is a hívást? Gondolom összecsukáskor meg lezár a billentyűzet.
    Üdv :)

  • bodrob

    csendes tag

    válasz ZooLee #57 üzenetére

    Nagyon köszönöm a lehetőséget, de nem lesz rá szükség, mert már a sajátomat próbálgatom. Tegnap du. bevásároltam :)

    Ennek már láthatóan rendes magyar szoftvere van, (nem úgy mint a már emlegetett B7722-nek, amiben találtam le nem fordított orosz nyelvű widget ikonokat is). Az sms szoftver is rendben van. Mondjuk engem eléggé zavar, hogy 1836 db-ról számol vissza - a munkahelyemtől kapott Nokia 3110 Classic is ilyen, de ott könnyebb volt kiszámítani a leírt karakterek mennyiségét, mert az ezer db-ról számolt vissza.

    A két kék LED-es megoldás elég gagyi szerintem, sokkal hasznosabb, értelmesebb volt az, ahogy az LG GX200-nál kihasználták ezt a 2 LED-es lehetőséget. Én ki is kapcsoltam a LED-eket.

    A térereje teljesen stabil mindkét kártyának, ellentétben azzal, mint a B7722-nél tapasztaltam.
    Viszont nem értem, hogy a főképernyős miért a dual sim beállítások menüjét hozza elő a sim váltó gomb. A már említett B7722-nél ilyen nem volt, mindig és mindenhol lehetett váltogatni a sim kártyák között.

    Amit még hiányolok, hogy az sms olvasásnál, írásnál nem lehet a betűméretet nagyobbra állítani.

    A cikkben a telefon méretére adtak negatív kritikát - szerintem teljesen rendben van a készülék mérete, vastagsága. Nekem az ilyen "penge" vékony telefonok nem jönnek be, az az érzésem van, amikor a kezembe veszem, hogy mindjárt eltörik. :) Ebben a telefonban viszont tényleg van anyag, és a vastagsága egyáltalán nem kényelmetlen egy napi nadrágzsebben hordás után sem.

    Remélem ez a telefon hosszabb távon is beváltja a hozzá fűzött reményeimet és végre megoldódik a két telefon használata c. probléma.

  • toto76

    tag

    válasz ZooLee #70 üzenetére

    Szia!

    Köszönöm a válaszod. Azt hiszem a héten rendelek egy ilyet. :)

    toto

Új hozzászólás Aktív témák