Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lirion

    addikt

    Ennyi pénzért 2 éves garival lehet már t280-t is venni, amiben ugyan nincsen valutakonverter meg usb port, de van kamera, adnak hozzá adatkábelt, headsetet, rádió sem maradt ki, tovább bírja az aksija és a belső memóriája is nagyobb, kártyásan véve pedig még ajándék (ingyen, nem kiszámlázva nokia módra) bt headset is jár hozzá. A tetszett plecsnit meg szubjektív véleményként értékelem, mint a külső megítélését, csakhogy ne fogjam rá a részrehajlást.

    [ Szerkesztve ]

  • Lirion

    addikt

    válasz Gubro #20 üzenetére

    Nem tudom, te milyen univerzumból származol, de ahol én élek (a Földön) ott az ember egy szabad véleménynyilvánításra használt forumon arra és olyan mértékben lehet részrehajló, ahova és amennyire akar - szemben egy tesztelővel, akinek objektívnek kell(ene) maradni. Másrészt ha kifogásod van azzal szemben, ami írtam, akkor leszel szíves érveket felhozni ellenük, mielőtt ideköpsz valami alaptalan vádat.

    erdoke: valóban, picit kisebb a kijlezője, de a felbontás ugyanakkora, elvileg élesebb képet kéne akkor adnia. A szoft lassuságáról pedig a t280 tesztben nem nagyon volt szó, csak sms írásnál. Nekem mindenesetre nem tűnt lassúnak, bár amióta megvan nem sokat használtam, másodlagos telefonként álalában a polcon pihen. Persze a samuban jobb a naptár, az ébresztő meg több név fér el benne, de érzésem szerint kb. kiegyenlített a pro és kontra mindkét oldalról, illetve árban még jóval kedvezőbb a SE. Az aksi esetében pedig a t280-nál ki volt emelve, hogy napi 1-1,5 óra beszélgetés is volt, a samunál nem tudom, mennyi volt, de a specifikációk szerint is majdnem 3szor annyi beszélgetési időt teljesít a se.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák