Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Touch-ko

    őstag

    válasz killerjohn #63 üzenetére

    Latod, mondom en, hogy nem olvasgatod az oldalt:) Ez szerintem mindennel egyertelmubb!

    "4G LTE is supported only on AT&T and Verizon networks in the US, and on Bell, Rogers and Telus networks in Canada. Data plans sold separately. See your carrier for details."

    Ezek utan gondolom nincs tobb kerdesed, es visszakanyarodhatunk a Samsung hirekhez, es nem az Apple fikazasat folytatjuk egy samsung hirnel...

  • Touch-ko

    őstag

    válasz killerjohn #72 üzenetére

    Nem vagyok hajlando megegyszer leirni, kerlek olvasd el ujra.

    Sajnalattal latom, hogy a legegyszerubb peldamat sem erted, vagy szandekosan nem akarod megerteni. En itt az edigital kampanyarol irtam, es nem az Apple reklamjat hoztam fel.

    Masreszt szerintem aki iPad-et akar venni, foleg a 4 G-s verziot, tisztaban van azzal, hogy az orszagaban elerheto-e, vagy sem.
    Egyszeruen erthetetlen szamomra, hogy ezen a forumon mindenbe bele kell kotni! (jah, linket most sem melleklek...)

    Nezzuk majd meg, hanyan vasaroltak tevesen iPad-et, mert nemtudtak,mhogy nem elerheto a 4G az orszagukban, majd ezek utan hanyan fognak perelni emiatt:)

    Ha pedig, egyaltalan nincs tisztaban az alap dolgokkal, szerinted tisztaban lesz azzal, hogy nem 4G-t hasznal, hanem a 3G sebesseggel netezik?

    Mondom, szamomra itt vege a vitanak, mert TE IS UTANA TUDSZ NEZNI, HOGY MIT IR A CEG AZ OLDALAN, csak szeretsz (te meg nehany hater) belekotni az Apple-el kapcsolatos hirekbe, tesztekbe.

    Ezek utan irhatnek barmit, ugyanugy lennenek akik kiforgatnak a szavaimat, ergo teljesen felesleges barmit irni.

    Tovabba jo lenne, ha visszakanyarodnank az eredeti temahoz, mint mar irtam fentebb! Ha valamit akarsz, ird meg privatban.

  • besk23

    tag

    válasz killerjohn #72 üzenetére

    apple.hu/xms.hu/starking.hu:

    "A 4G LTE támogatása csak az AT&T és a Verizon hálózatán az Egyesült Államokban, illetve a Bell, a Rogers és a Telus hálózatán Kanadában érhető el."

    istyle.hu:

    "A szolgáltatás egyelőre nem vehető igénybe a legújabb iPadeken, mivel a 4G hálózat még nem szabványosított. Egyelőre kísérleteznek vele így többféle frekvencián elérhető a világban. Az iPad az USA / Kanada szabványokra van felkészítve, Európa szinte egyetlen országában sem megy majd a 4G az új iPaddel."

    Tényleg nem egyértelmű :C

    Az viszont tény, hogy a starking.hu-n az apróbetűs résznél úgy van feltüntetve, hogy nem számmal hivatkozik rá a szövegben. A többi oldalon ott a kis szám a 4G után és úgy hívatkozik rá. Előbbi tényleg szemétség.

    @ Nokia Lumia 1520 Black @

Új hozzászólás Aktív témák