Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Essentials

    aktív tag

    válasz helixP #242 üzenetére

    "Tehát egy olyan statisztikai kategóriában, amit az iPhone-nek hoztak létre, vezet az iPhone.
    Groundbreaking :D"

    Mit hoztak létre az iPhone-ok? :Y Komolyan mondom, hogy nem értelmezhető ez a gondolatmenetet, és szinte biztos vagyok benne, hogy te magad is tisztában vagy ezzel. :)

    De leírom harmadszorra is szívesen:

    Az Ultra prémium szegmensbe a $800-nál drágább készülékek eladásait sorolják az analítikai vállalatok. Nem az "iPhone" hozta létre ezt a szűrést, hanem ezek a cégek.

    Ebben a szegmensben tartják nyilván a piacon fellelhető flagship/ abszolút csúcskészülékek eladásait, amivel a gyártól demonstrálják a világnak a tudásuk sava-borsát. Valószínűsítem, hogy ezt a kategóriát azért summázzák külön is a prémium telefonok piacán, mert az igazi csúcsragadozók gyártónkénti részesedéseit tisztítják vele, mert ha csak a $400 feletti kategóriát listáznák, akkor ott nagyon nagy lenne a szórás, hiszen a 130 ezres telefon eladásai ott egy kalap alá vannak vonva, a 700 ezres hajtogatósokéval is.

    Tehát erre való az ultra prémium telefonok eladásainak gyűjtése, tisztítja a csúcsok irányába a képet.

    Az imént azt írtad, hogy az Apple előnye nem jelentős a prémium telefonok, vagyis a $400 felett érrékesített készülékek piacán, miközben betettél egy olyan hivatkozást, amiben 57%-os részesedésük volt. Az 57% nem jelentős szám? Pedig elég bicskanyitogató adat még ez is.

    Hát még a 75%-os részesedés a flagship eladásokban. Bocsi, nem felidegesíteni akartalak hogy "bullshitezhess", csak láttatni veled azt a valóságot, amit nem akartál elfogadni, majd te magad is utánajártál, ennek ellenére még most is terelnél valami habókás, belemagyarázós irányba. A számok adottak, a tények makacs dolgok, amiken se te, se én nem tudumk változtatni ízlés szerint sem. :N

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák