Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mr Bond 007

    őstag

    válasz Burt1793 #28 üzenetére

    Elég ha egyszer hazudott.. Megígérték anno hogy a 4.4-et is meg fogja kapni az s3, aztán jól el sunnyogták. Jó pár millió vásárlót lazán átvágtak a palánkon ezzel. Nem tudom szoptál-e vele 4.3-on, mert én jó pár évet lehúztam vele. Nem kívánom senkinek azt a lagos xart.. (érdekes módon cyanogenesek megoldották hogy 6-al is flottul menjen) Ezek után nem csodálkozom ha nem mindenki habzsolja teli szájjal a samsung ígéreteit. (azt leírom az újabb tw-k sokkal jobbak, de csak a csúcskészülékeken)
    Meg is tanultam a leckét: Telefont csak ios-el vagy vegytiszta droiddal ha nem akarsz felülni a xopó rollerre.

    [ Szerkesztve ]

  • Mr Bond 007

    őstag

    válasz Burt1793 #30 üzenetére

    Én is újonnan vettem meg 2012-ben...
    4.1-el vettem, és 4.3-ig jutott. (a 4.3 mint tudjuk full használhatatlan bughalom volt ) Volt hogy a videófelvétel is akadt, úgy hogy minden app ki volt lőve, a rendszer is pár hetes volt factory reset után. Szóval azért 130k-ért nem ezt vártam. Főleg miután ígéretet tett a samsung hogy tudják hogy szar a 4.3 és jönni fog a 4.4. Aztán végül mégsem, inkább vegyél s4-et. Sokáig úgy éltem túl vele hogy 4.2-es image-et toltam rá vissza, majd cyanogeneztem. Többet nem kívánok ilyeneket csinálni. 120-ért vettem egy nexus 6p-t. Egy darabig meg lesz oldva a frissítés. 7.1.1 van most rajta.
    130-140-nél többet nem adok telefonért, ezért esett ki az iphone. Ios eszközöm van (ipad), és szeretem a rendszert. Nem csinálok belőle hitkérdést, csak nem dobálom ki a telefonjaimat 2 év után, úgyhogy szeretem ha van support azután is.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák