Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #57527808

    törölt tag

    válasz Kalandor #8 üzenetére

    "Ha azt írja, hogy új állapotú, akkor megkérem, hogy javítsa, de nem ezt írta.
    Ha azt írja, hogy új, de 5 évet használt, akkor is megkérem, hogy javítsa, de nem ezt írta."

    értem. akkor ez csak a személyem ellen irányult. jeleztem, hogy 20+ éve csinálom mások gépét, láttam már használt alaplapot. csak linkelt foglalattal ellátott gépből 6 db van a közelben. itt is megerősítették a dolgot, de ilyen apróságokkal nem kell foglalkozni.

    a normális kommunikáció neked kimerül abban, hogy ha nincs igazad, akkor nem is válaszolsz?
    pont Laudának írtál egy kis pszicho maszlagot ezzel kapcsolatban, amikor az agya instant lepattintja a számára nem kedvező infókat. erre gondolkodás helyett, játszod a sértődöttet.

    az eiffel torony figyelemfelkeltés volt arra utalva, hogy az legalább egy létező dolog, illetve már régebben "eladták". amit az illető hirdetett 600000 forintért, az nem lehetett a tulajdonában, ergo el sem adhatta. de hirdette a semmit 600e forintért, és tapasztalat alapján vannak olyan népek, akik lazán elutalják az árát (vagy csak a felét, mint a régi szép időkben). ébresztettek telefonon azzal a kérdéssel, hogy mit tehet, miután elutalta a pénzt, és közben kitiltották az eladót/csalót. mondjuk ki mást hívott volna, ha csak egy nagybetűs vállalta a nevét és a telefonszámát még az életveszélyes fenyegetések után is.
    mindig védtem a vevőket, százas nagyságrendben raktam ki csalókat az oldalról. még kisbetűsként is ezt tettem, tippre ezért kérhettél fel apródnak. ezt a tradíciót követtem volna, de sikerült végleg elvenned a kedvem ettől. fenyveskét is jelentettem regisztráció után egy héttel, ő csak pár millát húzott le a népekről. persze ez a kutyát sem érdekli, mert te védve vagy pár "ne utalj" felirattal, meg amúgy se fárasszalak a jelentéseimmel.

    ez csak arról szólt, hogy kiálltam valakiért függetlenül attól, hogy megérdemelte vagy sem. illetve odatartottam a hátam, amikor a többiek kezdték el feszegetni a témát, mert értem nem volt kár.

    ezzel a videóval búcsúznék tőled.

    ne is válaszolj, nem fogom nézni a topikot.

    [ Szerkesztve ]

  • Szoszo94

    őstag

    válasz Kalandor #8 üzenetére

    mert akkor majd te is meghirdeted az Eiffel tornyot.

    Na ez kellett most nekem hajnali fél négykor :C

    Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

Új hozzászólás Aktív témák