Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • #72042496

    törölt tag

    válasz Noukoum #15 üzenetére

    Melyik törvény tiltja azt a formáját, hogy ha van egy konzolom, akkor azt annyiért hirdessem meg, amennyiért kedvem tartja? Hasonlóan, ha venni szeretnék egy konzolt, akkor bármennyiért vehessek kéz alól?

    Kár egyébként a szocializmuson/kommunizmuson elmélkedni, az eBayen is ugyanaz van, mint a Hardveraprón.

    [ Szerkesztve ]

  • AxBattler

    félisten

    válasz Noukoum #15 üzenetére

    Szimpla kereskedelem melynek bizonyos formáit törvény tiltott.
    Majd légy szíves másold/linkeld be azt a jogszabályt, ami a PS5 aprós eladására ráhúzható! Köszönöm!

    ... háborús helyzetben ...
    Ja, végül is jönnek az ünnepek, a plázákban lassan kész háborús helyzet uralkodik.

    És persze az előző rendszert mindig szidjuk (ezzel legitimálva a jelenlegit), így ez is annak a rendszernek a hibája volt.
    Te most miről beszélsz? Hogy jön ez ide?

    "Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

  • Hieronymus

    addikt

    LOGOUT blog

    válasz Noukoum #15 üzenetére

    A kartellezést tiltják a törvények. Amikor a gyártók megbeszélik előre az árakat. Elméletileg a kereskedők sem csinálhatják. Mondjuk a kifli ára gyanús lehet, mivel jelentősen olcsóbban vagy drágábban nem lehet forgalmazni a "belépő szintű" kifliket.

    Sőt. Az is előfordul, hogy azonos terméket, ugyan az a gyártó/kereskedő kettő áron forgalmazza.
    most vettem nyomatékkulcsot a kocsihoz. A hitelesített műszert vettem meg. A gyártó szétválogatja. Amelyik nem teljesít +-4%-on belül, az csak egy nyomaték kulcs.

    A termék ára és előállítási költsége között semmiféle összefüggés sincs. Legszebb példák a processzorok.
    A gyártósor folyamatosan tolja készre az eltérő árú processzorokat. Azt ne gondolja komolyan senki sem, hogy egy sorozat tagjait, egyenként tervezik és gyártják. A gyártás utolsó fázisában kiderül mennyi mag és cache használható, mekkora sebességeken. ...

    Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

Aktív témák