Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nyisziati

    veterán

    válasz janeszgol #49 üzenetére

    Ja, azzal nem foglalkoztam (üzemeltetőkkel szembeni vádak), annak szerintem nincs realítása. Bogéknak nincs dolguk velük, egyszerűen a Mate egy nagyon jó teló, nem véletlen volt Bognak is már több. A Mate 8-at is az ő hatására vettem. Bár az audio rész el volt hanyagolva benne, túl is adtam rajta a nem túl minőségi DAC miatt, amit ekvalizerrel se tudtam felturbózni. MINDEN más viszont príma volt.

    Kínára koncentráltam.
    Persze nem fekete-fehér a dolog, de ha megnézted a linkben szereplő cikket, hogy Kína hogyan osztályozza-pontozza a saját állampolgárait, akkor elgondolkodtató, hogy miért is védenénk azt az államot.

    Előbb tanulják meg tisztelni a személyes szabadságot és az emberi értékeket, aztán lehet szó gazdasági növekedésről és az állam támogatásáról.
    Különben csak egy nagyra nőtt, hatékony diktatúrát támogatunk, pont olyat, ami az 1984-ben le lett írva. Mondanám Hitler és Sztálin álomállamát. Plusz technológiai fölény
    Na ezt nem szabad engedni.

  • joey04

    titán

    válasz janeszgol #49 üzenetére

    Az oldal üzemeltetőit nem érte vádaskodás. Azt írta, hogy aki isteníti, vagy ajánlja a termékeit az kémnek minősül. Nem azt, hogy Bog lepaktált a kínai állammal és terroristákat képez ki. A nick lejáratásra meg majd gondolj vissza akkor, ha a legrosszabb forgatókönyv következik be és majd visszaolvasva azt lehet a neved alatti kommentekben látni, hogy úgy sem lesz semmi baj és mindenki kémed, nem fekete-fehér, stb, stb.

    "Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

Új hozzászólás Aktív témák