Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Schuler888

    senior tag

    válasz Juhaszatti #44 üzenetére

    Ismerjuj mar a hujevejsarkanyt, mint a rosszpenzt, kb aryon ver.2... :U

    [ Szerkesztve ]

    "Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

  • 7Heads Drago

    veterán

    válasz Juhaszatti #44 üzenetére

    Ezt most nem értem:
    Ezután a tulaja nem hogy Huaweit, de androidot sem akart többet, így iPhone váltotta.
    Most szervizes vagy, vagy családtagról beszélsz?
    Hasonló eseteket lehet Samsung és Apple oldalon is találni. Ezt minap találtam: [link]
    Ez se vesz mostanában iPhonet. Akkor ezek után az egész Applet lehet száműzni a Marsra? :DDD
    Alsó kategóriában minden gyártó modelljeinél van gond. Egy ismerősnek én is ajánlottam a Huaweit hogy nekem bevált, erre vett kis pénzért egy kakit. Gondolhatod ki volt a hibás.
    Konkrétan nekem a problémám a Samuval: ami jó már kamerában az vagy nagy kijelzőben vagy vicc a Sot. A lekerekített kijelzőt meg sose komáltam egy gyártónál se. Ha a Huawei nem kezdi el a Sot-okat fentebb tornászni még sehol se tartanának a Samunál, Applenál ez ügyben. Jelenleg ami nálam a P30 után a legesélyesebb az egy I11(illetve van 1-2 Asus modell ami még bejön). A lányomnak is az van már. (P10-et váltott)
    Mintha a tiéddel ellenkező előjelű tapasztalatok nem is létezhetnének.
    Dehogynem. Csak ezek szerint az a gond hogy én visszakérdeztem.
    Sorry
    Nem mellesleg az adott telo topikjában nagyon jól látható mivel mi a gond. Samu nekem még biztos nem kell egy darabig. Ettől függetlenül van itthon egy rakás cucc a Samsung gyártmány és nem visel meg lelkileg. :) Ha jó valami megveszem és nem a logót nézem rajta.

    [ Szerkesztve ]

    Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

Új hozzászólás Aktív témák