Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Juhaszatti

    addikt

    válasz 7Heads Drago #43 üzenetére

    A szoftver miatt az az anno még a TouchWiz idején volt, jópár éve :D

    Hozhatok konkrétumokat is, de ennyire nem akartam belemenni. Az utóbbi években elég sok Huawei és Honor megfordult nálunk (összesen 6db, ár/érték arányban akkoriban tényleg jónak tűntek), és hidd el hogy ennyi telefon leváltására nem racionális magyarázat a "márkasimogatás".
    A fagyások, bugok rendszeresek voltak, de természetesen ezek minden márkánál előfordulhatnak, csak a mértéke nem mindegy. A legdurvább eset talán az volt mikor úgy fagyott le hogy tényleg semmire nem reagált, a hátlap viszont folyamatosan forrósodott, valószínűleg durván beragadt valami. Hogy Google vagy EMUI specifikus dolog akasztotta így ki azt nem tudom, de igazából mindegy is, más androidos telefonokon nem találkoztam hasonlóval sem. Mindenesetre egy rendszerösszeomlás utáni újraindulás megoldotta. Ezután a tulaja nem hogy Huaweit, de androidot sem akart többet, így iPhone váltotta.
    Hardveres probléma egyébként túl sok nem volt. Az egyiken a beszédhangszóró adta meg magát.
    Ha ezek a kisebb nagyobb, vagy csak apró de bosszantó hibák 1 telefonon jöttek volna ki, azt mondom csak belenyúltunk egy hibás darabba. Na de ha 6 telefonról van szó, ott már nem lehet erre fogni.

    Viszont ha már "márkasimogatás" nekem már a legelső kommentedben felvetett "Huawei helyett Samut? :W " kérdés is annak tűnik. Mintha a tiéddel ellenkező előjelű tapasztalatok nem is létezhetnének. :N

Új hozzászólás Aktív témák