Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ambination

    tag

    válasz Noukoum #69 üzenetére

    Miben nem tud ennyit????Feleségemnek vettem annó(még használja,szereti)egy 3.gen. iwatchot,idén bővült Neki egy samu watch active-al,most rendeltem egy kospet magic nevűt..nekem volt samum amit cseréltem erre a Kospet Hope-ra,teljes 1 napig volt huawei gt-m..amiben még hátteret sem tudtam letölteni,mert nem volt hova vagy miből(tavaly decemberben)miben nem tudnak a Kospetek többet?Teljes értékű android 7.1 fut rajta.játékokat,zenéket,filmeket teszek rájuk a 32 giga tárhelyre,wifi,gps,mobilnet,4G hanghívás a simről és messenger,videóhívás,lépésszámláló,pulzusmérő,alvásfigyelő és vízálló..miben tudnak azok többet??amikor még ezt sem tudják egy telefon nélkül önállóan..melyikben van 3 giga ram 32 giga tárhely többmagos proci 1 vagy 2 kamera ?Gyerekek(44éves vagyok)lehet fikázni név nélkül,én saját tapasztalatból írom a tanácsaimat,saját véleményemet.Valóban van trendi márka amitől raj lesz az ember,meg van amit használni lehet.Szóval a kérdés marad:mitől tudnak többet az általad dicsért okosórák,mint a Kospet órái?

Új hozzászólás Aktív témák