Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 7Heads Drago

    veterán

    válasz ThorsHUN #45 üzenetére

    Az előzőek tükrében nagyon nehéz helyzetbe kerültünk az értékelés kapcsán, hiszen a OnePlus 5 a hardveres képességei, kiegyensúlyozott teljesítménye alapján bátran ajánlható lenne ebben az ársávban, azonban a kijelzőt érintő viszontagságok, illetve a problémát övező gyártói hozzáállás kapcsán kérdéses, hogy mennyire érdemes látatlanban beruházni a készülékre. A magunk részéről azt javasoljuk, hogy egyelőre csak az szerezze be ezt a modellt, aki esetlegesen együtt tud élni a fentebb taglalt jelenséggel, vagy nem jelent számára problémát, ha szükség esetén (az átvételtől számított 14 napig elérhető) visszaküldési procedúrához kapcsolódó ügyintézésre kell plusz energiát fordítania. Mindenki más viszont talán jobban jár, ha ezt a szériát kihagyja, és megvárja a - tippünk szerint még idén piacra lépő - ránc felvarrott verziót. [link]
    Nem vágom, hogy ha az tetszik akkor minek kell pl itt lógni?
    Nekem tejesen mindegy hogy 175k gurit antutun vagy 145k. Nem játszok rajta és nem vágok vele 4k-s videókat nap mint nap. Az egyik tesztben azt írták, hogy a honor tartós proci használat esetén visszaveszi a teljesítményt, és nem melegszik látványosan. Normál használat esetén nincs is mitől melegednie. Nekem bőven elég a 2 év gari. Illetve jó eséllyel 1-1,5 év múlva amikor elfogom adni az se mindegy hogy egy gari nélküli készüléket akarsz eladni vagy még garis.

    Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

  • 7Heads Drago

    veterán

    válasz ThorsHUN #52 üzenetére

    Ezeket amiket felsoroltál a Honor 8 is topon van. A 9 is azon van-lesz. Csak nem biztos hogy az első droiddal amivel kiadják. Ellenben az amoled kijelzős telokkal szokott baj lenni. Kíváncsi leszek rá hogy fog a Oneplus szerepelni valós használat során. A boltos dologban részben igazad van, viszont azért sokkal nyugodtabb az ember ha gond van fel tudsz hívni egy számot és elmondanak mindent részletesen és ingyen viszik hozzák. Azért a Oneplusnál ez gondolom kicsit bonyolultabb. Illetve azt nem tudom hogy van-e rá 3 hónap kijelző garancia, mint a honornál. Mivel elégé sokan törik a telojukat. Sajnos nálunk is sikerült a mostanit a feleségemnek elintéznie.
    Az S7-ről páran már váltottak honor 8-ra is. A topikban megtalálhatók. De nyilván jó telo, csak messze nem hibátlan és nekik azok a hibák nem jöttek be.
    Itt feletted is egy tag S7-ről váltott csak aszem a honort is eladta már. (Aryon87)

    [ Szerkesztve ]

    Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

Új hozzászólás Aktív témák