Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ThorsHUN

    őstag

    válasz 7Heads Drago #46 üzenetére

    Ave!
    Ja tetszik az s8 is, csak pottyet magas az ara.
    Ez egy forum. Honor mint olyan joarasitott keszulek. Nekem kisse csalodas szagu, de ezt ketto dolog indukalja: a hazai ára és a kamera (velt) kepessegeinek elmaradasa.

    A honor 8at mindenkinek ajanlottam aki csak kerdezett.
    A honor 9 mar kevesbe egyertelmu.
    Peldakent hoztam fel egy szinten nepszeru kinai joarasitott tarsat hasonlo arkategoriabol.
    Mert nem ugy megy az okos ember mint a lovak h ez van hudejo. Hanem oldalra is nez.
    Birom a honort, szeretem a honort. Sot a harom berizikozhato kinai marka egyike.
    Nem az antutu szamit. Hanem pl a RAM mennyisege a jovobeni hasznalhatosagot illetoen. Az, h egyes feladatok mennyire terhelik le az eroforrasait a gepnek. Mennyire takarekos. Mennyit tud a gyakorlatban.
    Pl nezd meg a mi6ot. Volt olyan jatek teszt ami a snapi proci ellenere perceket allt es vart. Opimalizalatlansag.
    Megegyszer. Nem ajnarozo topik.

    (#47) rubiamuerte
    Udv! Lehet kapni. Jahogynem bemeszaboltbaesmegveszed hanem rendeled es hazhozhozzak? Most nem attol jo vagy szar telefon valami, hogy az MMben vagy a sarki ABCben lehet e kapni v sem...
    A Honor a Oneplus es a Xiaomi is kinai markak... de nembaj. :)

    (#48) Ricardo
    Sose mondtam:) GyengeBB:)

    De most nem gyozkodok amikor en sem tudnek donteni:)
    Csak probalom bepozicionalni a valos erteket a piaci kinalat fuggvenyeben (ami mint leirtam leven hogy mindharom optimalis telefon mellozi a musthave faktort, eleg nehez, de egy biztos. a H9 valos erteke NEM a hazai hivatalos induloar kozeleben helyezkedik el...)

    Ja es ha azt is hozzaveszem, hogy ugyanezen az aron mar egy S7est is meg lehet venni... nanemar..

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák