Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • joey04

    titán

    válasz mike1334 #55 üzenetére

    Én olyan apróságokra gondolok, mint pl az engedélykezelés. Dropboxnál elindítottam és utána még 2 helyen a rendszermenü mélyéről kellett előhalásznom, hogy pontosan mit is szeretne, mit és hol engedélyezzek neki, hogy végre működjön. Előző készülékemen nem volt ilyen gondom, első használatnál amikor kellett egy funkcióhoz ott helyben megkérdezte, hogy engedem-e, rányomtam, hogy igen, és ennyi. nem irányított el az almenü almenüjéhez, ahol aztán google keresés kellett, hogy rájöjjek mit akar pontosan. Vagy az értesítések. A podcast alkalmazás meg a sorozat figyelő is nagy ritkán szól csak hogy hé, van valami, pedig be lett állítva mikor, milyen gyakran frissítsen. Előző készülékemen ezzel sem volt gond. A ramkezelés meg még a samunál is gyengébb szvsz. Ettől még nem szar, mert 65-ért egy jó és alapvetően megbízható készüléket kaptam, szóval elégedett vagyok, de csak azért, mert olcsó volt.

    "Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

Új hozzászólás Aktív témák