Hirdetés
- Xiaomi 17 Ultra - jó az optikája
- Poco X8 Pro Max - nem kell ide sem bank, sem akkubank
- Google Pixel topik
- Milyen okostelefont vegyek?
- Honor Magic8 Pro - bevált recept kölcsönvett hozzávalókkal
- Külföldi prepaid SIM-ek itthon
- Xiaomi 15T Pro - a téma nincs lezárva
- Telekom mobilszolgáltatások
- Hogy bírja a Xiaomi 17T Pro az egész napos városnézést?
- Xiaomi 17T Pro – korábban érkezik a siker?
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
Milka 78
nagyúr
Én lassan egy hete használom és egészen bejön a Band 2->Band 4 után.
Sportra nem használom, inkább a teló hurcolásának kiváltására lett véve, ezen felül még a zenét vezérlem róla és persze az alvás/véroxigén/pultus/stresz monitorozás megy...érdekességnek jó.
Az app a teszt óta már full magyar nyelven kommunikál, de maga az óra maradt angol (faék egyszerű) pont nem hátrány.
A kijelző jól olvasható, a pulzus mérő nálam nem olyan pontatlan, végre nem kell mi bandage-el csesztetni a magyar lokalizáció miatt.
Pofon egyszerű kis szerkezet, de nekem eddig bejött és 12 ropit bőven megért nekem. -
Eladó445
tag
Sziasztok!
Támogatja az iOS 16-ot? A mi band 4-et most ezért szeretném leváltani. Mert ha nem, akkor várok ameddig nem lesz hozzá frissítés...Illetve akkuja mennyit bír ? (nekem csak az általános appok értesítésére kellene..semmi sport, pulzus stb. mérés) -
OsakaPhoenix
csendes tag
Sziasztok!
A cikk íróhoz vagy a tulajdonosokhoz lenne, kérdésem. A képernyővillogás mennyi idő után szűnik meg? Tegnap vettem át, azóta csinálja egyfolytában, már nagyon idegesítő. Milliószor próbáltam resetelni, újratelepíteni az appot, AOD, auto fényerő ki - be kapcs is megvolt , de nem segített.
Ha valaki tud rá megoldást azt előre is köszönöm.Sziasztok,
sikerült megoldani valahogy a képernyő villogást. Ma vettem én is Redmi Band-et és ugyanezt csinálja, érdemes várni, hogy megjavul vagy inkább küldjem vissza? -
Iggyboy
csendes tag
Sziasztok!
Nekem olyan problémám van a cuccal, hogy éjfélenként nem mindig nullázza le a lépésszámlálót a szoftver. Van úgy, hogy több napig halmozódnak a lépéseim.
Semmit nem módosítottam a beállításokon a megvétel óta, szinte minden gyári beállítás és nem értem, hogy miért nem konstans a jelenség (tehát van amikor nulláz).
Találkozott már valaki ilyesmivel?
Külföldi oldalakon nem találok erre a hibára (gondolom az) irányuló bejegyzéseket más fórumokon.Köszi előre is a segítséget.

Szép napot/estét mindenkinek!
-
NoX
senior tag
Én egy kicsit lassabbnak érzem a Mi Band 6 után. Itt van most nálam mindkettő, és a felemelésre is a 6-os kapcsol be előbb. Mindkettőnk high-on van az érzékenység.
-
fateless
veterán
-
RBJ
addikt
-
fateless
veterán
-
RBJ
addikt
Sziasztok!
Ennek ugyanolyan f*s szíjzárja van minta Mi band 6-omnak volt, sikerült egy fejesugrással a duna mélyére küldenem. Most úgy néz ki veszek egy ilyet, de tuti egyből cserélném a szjjat. De nem találok infót, hogy milyen méretű mm-est nézzek.Meg tudja valaki mondani tehát, hogy milyen méretű pótszíj jó hozzá? Gondolom/remélem univerzális a csatlakozása...
Köszi
MagicRatÉn se szeretem ezt a megoldast. Mindenen kiakad a szíj.
-
potyi23
senior tag
hall. Milyen mas programot lehet ehhez a Redmi Smart band pro - hoz hasznalni? My fitnes jelenleg semmit nem er,nem jonnek meg az ertesitesek, fagy is..
Valami mas alternativa? -
Magicrat
tag
Sziasztok!
Ennek ugyanolyan f*s szíjzárja van minta Mi band 6-omnak volt, sikerült egy fejesugrással a duna mélyére küldenem. Most úgy néz ki veszek egy ilyet, de tuti egyből cserélném a szjjat. De nem találok infót, hogy milyen méretű mm-est nézzek.Meg tudja valaki mondani tehát, hogy milyen méretű pótszíj jó hozzá? Gondolom/remélem univerzális a csatlakozása...
Köszi
MagicRat -
bbéla
csendes tag
Sziasztok!
A cikk íróhoz vagy a tulajdonosokhoz lenne, kérdésem. A képernyővillogás mennyi idő után szűnik meg? Tegnap vettem át, azóta csinálja egyfolytában, már nagyon idegesítő. Milliószor próbáltam resetelni, újratelepíteni az appot, AOD, auto fényerő ki - be kapcs is megvolt , de nem segített.
Ha valaki tud rá megoldást azt előre is köszönöm. -
una038
csendes tag
Azért ez is csak olyan, hogy emitt hozzáadtunk, amott elvettünk. Nem érem fel ésszel, hogy hiába a szép nagy kijelző, hiába több tartalom jön a notikban a Band 6-nál, ha érkezéskor nem lehet őket elolvasni, csak menüből belépve. A rezgőminta konfigurálhatóságának hiánya már-már mellékes. És hogy minek kellett ehhez új app, végképp rejtély
Amúgy nem élőben nem csúnya. A nagyobb kijelzőt is könnyű megszokni, és pontatlanságon sem kaptam egyelőre. -
Gerr0XL
csendes tag
Az egy dolog, hogy csúnya de még pontatlan is, ez ám a remek vétel.... de ugyan kinek?
-
Bl.Gyo.
őstag
automata DND jól működik, nekem azon van a mi band 5. jól érzékeli mikor alszok el és kelek fel annak függvényében kapcsolja be és ki, még kézzel sose kellett állítgatnom.
-
RBJ
addikt
Honor band szakadt le a kezemrol sos ba vettem 2 hete. Nekem semmi bajom vele, nálam inkább értesítés jelzésre van. Én szépnek találom.
-
Fall-N
veterán
Én pont a teszt előtt pár nappal vettem, eddig bejön. Direkt tetszik, hogy nem hosszú, hanem inkább szélesebb a kijelző. Egy jó átmenet a négyzetes okosórák és a vékony mi band között.
Kijelző, akksi, menü, funkciók szuperek. Igaz csak az említett sétálást/túrázást próbáltam.
Sok év mi band után lehet furának tűnhet ez a képarány, főleg képeken, de jól kihasználja a rendszer a területet, letisztult, könnyen áttekinthető statisztikákkal edzés alatt/után.
Ma jött is rá valami frissítés és a kezdeti Xiaomi wear már Mi fitness, de kb ugyan az, csak dark mode-al
Igen ezt akartam írni, hogy a Xiaomi Wear már Mi Fitness, a Mi Fit pedig Zepp Life lett.
A DND módot pedig eddig is a karperecen kellett beállítani, lásd Mi Band 6.
-
Gömbike
senior tag
Ezt ki és mire használja? Ki a cèlközönség?
Mert aktivitás mérésre alkalmatlannak látszik, műanyag tucat órának meg drága.Body battery, stb, mondjuk ez lenne az alap.
-
Pew
tag
Én pont a teszt előtt pár nappal vettem, eddig bejön. Direkt tetszik, hogy nem hosszú, hanem inkább szélesebb a kijelző. Egy jó átmenet a négyzetes okosórák és a vékony mi band között.
Kijelző, akksi, menü, funkciók szuperek. Igaz csak az említett sétálást/túrázást próbáltam.
Sok év mi band után lehet furának tűnhet ez a képarány, főleg képeken, de jól kihasználja a rendszer a területet, letisztult, könnyen áttekinthető statisztikákkal edzés alatt/után.
Ma jött is rá valami frissítés és a kezdeti Xiaomi wear már Mi fitness, de kb ugyan az, csak dark mode-al
-
Uncool Ben
tag
"azon kívül, hogy van benne egy QR-kód, ami a Xiaomi Wear alkalmazásra mutat, más haszna nincs"
Azért léteznek olyanok, akik a 17 nyelv legalább egyikét beszélik
-
NemMo
őstag
Léteznek rendes óra formájú aktivitást mérő eszközök, akkor már inkább valami olyan
-
enginev3.0
félisten
Csúnya, mi band formája sokkal szebb
-
bollokcs80
Korrektor
Nekem a Band6 van, nagyon szeretem, a GPS+Fitness része nem annyira izgat, véroxigént és pulzust nekem aránylag pontosan méri (vérnyomásmérővel és "ujjas" pulzoximéterrel összehasonlítva). A lépésszám és az alvás nem a legpontosabb, de hozzávetőleges referenciának jó.
A szoftver angolsága engem is zavar (főleg, hogy a 3.x MiFit pl. tudott magyarul), de ár/érték arányban még mindig ez a legjobb ajánlat, ennyi hiba belefér. -
kakuk.tamas
addikt
“És mire ezeket a mondatokat leírtam, kiderült, hogy Virág Daninál is van egy ilyen motyó véletlenül, ő pedig úgy ébredt ma reggel, hogy a készülék szerint 120-as volt a pulzusa. Épp ásított.”
Ez olyan lehet, mint amikor az első (vagy második) generációs band-em volt, feküdtem az ágyban és jelzett, hogy elértem a kitűzött lépésszámot…
Dehogy ON legyek: nem szép, de legalább csúnya a karperec. Igazából nem tudom elképzelni a célcsoportot, ez nekem olyan műzlisdoboz kategória. (Pedig van Band5-öm, és imádom)
-
NemMo
őstag
Elég kis csúnyácska szegény

Persze ez szubjektív
Új hozzászólás Aktív témák
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Milyen asztali médialejátszót?
- Formula-1
- Xiaomi 17 Ultra - jó az optikája
- Azonnali processzoros kérdések órája
- Poco X8 Pro Max - nem kell ide sem bank, sem akkubank
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Samsung kuponkunyeráló
- Balu77: MS365 home family (6usr) kalandok, miért nem ér semmit az 5 csillagos értékelés
- Autós topik
- M.2 SSD hűtés
- További aktív témák...
- Új Huawei Watch GT 5 Pro 1év garancia!
- Apple Watch Series 10 42MM 94% (1év Garancia)
- teljesen ÚJ bontatlan Apple Watch Ultra 3 49mm Black TiTanium ! 1Év nemzetközi APPLE GARANCiA
- Samsung Galaxy Watch 6 classic 47mm LTE (SM-R965FZSAEUE)
- új Apple Watch Ultra 3 GPS + Cellular 49 mm-es fekete titántok 1 év Apple garancia
- Samsung 108 cm / 40 FULL HD NEM OKOS TV 6 hó garancia Házhozszállítás
- Keresünk iPhone 15/15 Plus/15 Pro/15 Pro Max
- iKing.Hu - Apple MacBook Pro 16 M1 Pro (2021) 16GB/512GB karcmentes 87% akku 191 ciklus
- GYÖNYÖRŰ iPhone 13 128GB Red -2 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS4684
- GAMING PC! Ryzen 9 3900X / RTX 3080 / B550 / 16GB 3200MHz / 500GB NVMe / 1250w Gold! BezsámítOK
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest
Cég: aiMotive Kft.
Város: Budapest

Valami mas alternativa?
Amúgy nem élőben nem csúnya. A nagyobb kijelzőt is könnyű megszokni, és pontatlanságon sem kaptam egyelőre.



