Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • satibi

    csendes tag

    Sziasztok!
    Segítséget/tanácsot kérnék.
    Hétvégén mikor hazaértem, "nem kapcsolt be" a telefonom. Azt hittem konyec, de mikor az oldalsó gombot nyomtam, rezgett mint normálisan mikor kiold a billentyűzár és sötétben ilyenkor látszik, hogy halványan dereng a képernyő, ha újra megnyomom kialszik. Meg ébresztett is reggel. Szóval úgy tűnik mintha működne, csak a képernyőn nem jelenik meg semmi (a derengésen kívül tök sötét).
    Újraindítottam, aztán szét is szedtem, lehúztam az akksit-visszadugtam de ugyanaz.
    Rendelnék egy kijelzőt-ha nem is tudom kicserélni, legalább rádugom hogy a képeket, telszámokat mentsem le, mert így azt sem tudom. De ha már lesz és sikerült lementeni a cuccaimat, megpróbálom kicserélni is persze-veszteni valóm nem lesz.
    Szervízbe nem szeretném vinni, mert állítólag sok tízezres tétel, annyit nem ér, már több mint 2 éves telefon.
    Szerintetek mekkora eséllyel kijelzőhiba és oldja meg egy új kijelző a problémát?

  • satibi

    csendes tag

    válasz SirRasor #1151 üzenetére

    Szia! Köszönöm a segítséget!
    Google be volt jelentkezve, de most számítógépen ránézve nem látom a névjegyek közt a telefonos névjegyeket sajnos.
    Sajnos gépre rákötve csippan, de képeket nem érem el, ahhoz rá kellett nyomni a telefonon is a képátvitel opcióra. Sajnos ennél jobban nem értek hozzá.
    olyan 6e ft-ért tudok rendelni kínából kijelzőt. Ha másra nem, arra jó lehet, hogy rádugva lementsem amit tudok (ha valóban képernyő-hibás). Csak ennyit sem szívesen dobok ki, ha nem oldja meg a problémát. Ezért kérdeztem, hátha van tapasztalat, vagy hasonló szériahiba, ilyesmi.

Új hozzászólás Aktív témák