Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • oba

    addikt

    válasz Bass #858 üzenetére

    Én Poco X3 Pro-t cseréltem le erre és nem bántam meg. Ha feleségednek veszed akkor ajánlottabb is mint a Poco a méretei miatt. Ez picit kisebb, keskenyebb így jobban kézreáll, ami egy női kéznél nem hátrány. Nálam stabil a készülék, nagyon elégedett vagyok vele, szépen működik. Igaz csak pár napja van meg de szerintem a többiek is ilyen véleménnyel vannak akik régebb óta használják. Én mindenképpen ezt ajánlom bármilyen Xiaomi vagy Poco készülék helyett, mert azokon a MIUI rendszer hát finoman szólva sem tökéletes. Nálam a Poco azért került leváltásra, mert sok app nem küldött értesítést, vagy csak késve, mert a MIUI agresszíven altatja a folyamatokat az üzemidő miatt, hiába állítottam bármit az akku optimalizációs beállításoknál. Egy idő után elkezdtek rosszalkodni az értesítések. Itt nincs ilyen gondom, amit az akku optimalizálásnál a kivételek közé rakok annak hatása is van és szépen jönnek az értesítések.
    Szerintem nyugodtan rendeld meg, próbáljátok ki. Netes rendelésnél van 14 napotok elállni a vételtől ha bármi probléma lenne. De szerintem nem lesz.

Új hozzászólás Aktív témák