Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • N€T0X|N

    őstag

    Nekem is relatív csalódás volt a film. Szerintem az IW irgalmatlanul jó volt, cserébe ez szinte semmilyen nyomot nem hagyott bennem. Moziból kijövet meg se fordult a fejemben, hogy még 1x látni akarom. Ami persze nem igaz, csak IW után már vettem is volna a második jegyet, ha lett volna aznapra. :D Ez sok helyen vontatott volt, cserébe pár dolgot tökre nyitvahagytak (vagy meg kell néznem újra, hátha elsiklottam felette), akció meg szinte nulla. Egy egyébként akciófilmben. Valahogy az egész súlytalan lett. Sokan mondták, hogy jaj sírtak rajta itt meg ott, kérdem én: hol? Mi volt itt olyan érzelmes? Tudom, hogy Tony sokak nagy kedvence, de annyira semmilyen volt a jelente, hogy rám pont nulla hatással volt. Vagy Natasha? Ugyan már, ott is csak valakit ki kellett nyírni és kész, biztosra lehetett venni, hogy nem a családos embert fogják (aki valami nagyon hülye logika miatt, miszerint épp a felesége és három gyereke visszahozásán ügyködik, inkább feláldozta volna magát, no comment, van még pár ilyen hülyeség a filmben). Cap ugye csak megöregedett, de az is olyan volt a végén, hogy "ezt még valahogy meg kell csinálni", hát olyan is lett. Pontosan ennyit érezni rajta és nem többet. Volt még több "furcsaság" és ellentmondás a filmben, ami nekem legalábbis nem jött át. Meg persze voltak jó pillanatai is (pl. a múltbeli kavarások, mint Howard+Tony, Cap vs önmaga, a két, de valójában egy Nebula stb.) de összességében számomra nagyon közepes lett.

    Sent from my keyBoard

  • N€T0X|N

    őstag

    válasz d@vee #15 üzenetére

    Na ja, nekik máshol lehet az ingerküszöbük. Meg lehet, hogy nagyobb rajongók is nálam (szeretem az MCU-t, de ennyi, általa ismertem meg a Marvel karaktereket, előtte szinte azt se tudtam, hogy léteznek). :)
    De pl. amikor Thanos lehajítja Gamorát az IW-ben, az szerintem sokkal erősebb jelenet, mint bármelyik az End Game-ben.

    Sent from my keyBoard

Új hozzászólás Aktív témák