Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bishop1

    tag

    A razerrel nem az a gond hogy drága vagy gamer hanem hogy drágán szar. Fejhallgatók viccnek is gyengék, ahogy a kábelezés is.

  • Bishop1

    tag

    Már bocs, de átolvasva kibaszott szánalmas néhány hozzászólás.
    Miért ne vehetne az ember ennyiért billenytűzetet? Miért ne itthon, honfitérsként? Miért ne érhetné meg?
    Dolgozok mint egy gép. Megengedhetem magamnak. Kütyübuzi vagyok. Igényesnek hiszem magam a holmimra. Nem vagyok esport játékos. Sőt, a játék erősen másodrendű a gépemen. Sokat gépelek. Sokat dolgozok éjszaka. Igen is fontos volt a megfelelő leütésrézés, a megfelelő és igényeimre szabható háttérvilágítás, az igényes megjelenés.
    Bőven többet költöttem ennél is billentyűzetre. Bár amit vettem azóta kb erre az árszintre csökkent. Nem vagyok kőgazdag és tudtam volna másra is költeni ezt az összeget de nekem fontos volt a megfelelő beviteli eszköz.
    Megérte és a következő billentyűzetem se egy csörgő zörgő homokozólapát-műanyag lesz.
    És csak ajánlani tudom mindenkinek hogy erre is költsön.
    No persze az más kérdés hogy soha többé nem adok pénzt Razer termékért, soha még ilyen szánalmas minőséggel nem találkoztam ebben az árkategóriában.
    A hszek jelentős részéből süt az irigység és/vagy a hozzá nem értés. Ha csak a WSAD-ből állnak a világ, lehet én is leszartam volna. Megfizethetetlen hogy minden a munkámban használt programhoz külön szinprofilt tudtam rendelni. Hogy a lineális mechanikus kapcsolók nem kattognak, a legkissebb érintésre is reagálnak. És igen fontos volt hogy jól is nézzen ki, nincs külön dolgozószobám, a nappaliban van a gép, nem keveset költöttünk igényes bútorokra, nem tennék közéjük egy 1500hufos hama billentyűzetet. Viccesen is festene a HP Omen x35 előtt.
    Röviden el lehetne kezdeni a műszaki paraméterek alapján megítélni dolgokat és nem mások zsebében túrkálni és picsogni.

  • Bishop1

    tag

    válasz GoldhandRent #92 üzenetére

    Persze hogy szabad. Logitech G513 Carbon. Tetszett, lineális, elindított programoknak megfelelően váltja a színprofilokat, és ami nekem nagyon nagyon jól jön, telefonra ki tudja rakni a terhelési adatokat. Render közben nagyon hasznos.

Új hozzászólás Aktív témák