Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mepet

    addikt

    válasz BaLee #152 üzenetére

    "A bányászat tényleg nem a kisember biznisze."

    Szerintem az. Én nevetséges fizuból spóroltam össze az első rigemet anno. Nem bántam meg.

  • KROK640

    veterán

    válasz BaLee #152 üzenetére

    Gondnak lehet, hogy gond, de pont tervezett VGA csere előtt ért a dolog, és már lassan eltelt egy év, és az istennek nem akarnak mérséklődni a VGA árak!
    Nálam a határ VGA-ra úgy 60-80 ezer amit adnék, ebbe belefért egy ma 221 ezeres kártya is, amíg ugye fel nem futott az, hogy mindenki munka nélkül akart gazdag lenni.
    (jó, tudom, itt jön a minden bányász védekezés 2-es és 3-as pont :
    2. Nem kapzsi, csak megélhetési bányász, már rég hajléktalan lenne ha nem kezd bányászni, csak ezért vágott bele
    3. Amúgy dolgozik, ez csak fizu kiegészítés, ami nélkül amúgy nem lenne meg )

    Bankolás : igen, ezt én is bosszantónak tartom, hogy minden szarhoz legyen bankszámlád, és sok esetben kényszerítve vagy. Külföldi számlákat használok amikor csak tudok (Cipruson pl nagyon olcsó a bankolás, mikor ott éltem akkor csináltam számlát) mert a magyar a legdrágább. Csak sajnos mostanánság valahogy az ember egyre inkább bele van kényszerítve a legyen magyar számlád dologba, ami nekem nem tetszik. Valami rohadt erős lobbi lehet ezek mögött.

    Na, végre valaki aki ezt belátja, hogy nem lehet kisemberként (magyar)fizetésből élve bányászkodni! Igazad van, pár száz ezer nem sok. Ez tény. Ha itt tartunk, gondolod írok PMben számlaszámot hová küldj egy kis "nem sok" pénzt :)
    Amúgy a legnagyobb baj az, hogy bármikor borulhat az egész, pukkanhat a lufi, főleg úgy ha az ember kevéssé ért hozzá, könnyű sokat bukni (hiszen törvényszerűen embereknek bukni is kell rajta, hogy más nyerhessen), szóval csak olyan pénzzel érdemes belevágni, ami ha eltűnik, akkor belefért. Na mivel nekem momentán ilyen nincs, (és gyanítom sok magyar van ezzel így) így ez sem olyan elérhető dolog. Persze, ha küldesz pár száz ezret szívesen belevágok, sőt, még a haszonból is jutatok neked :)

    Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

Új hozzászólás Aktív témák