Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kutykurutty7

    aktív tag

    válasz Mika1227 #178 üzenetére

    Nekem sem maga a 'frissesség érzése' fontos az Androidnál! :-)

    Egyrészt a telefon NFC-jét használnám pl. fizetésre, pl. bankkártya helyett. Másrészt biztonsági okok miatt fontos nekem a minél frissebb Android minél frissebb 'security patch'-csel. Nem véletlenül fektet nagy energiát a Google abba, hogy az eszközgyártók ne hanyagolják el a gyártott eszközeik Android frissítését. Kérdezheted, hogy ha nekem ez ennyire fontos, akkor miért nem keresek olyan telefont, ahol ez jobban megoldott. Elvből nem veszek 150-200-sok ezer forintos telefont. Meizu-m még nem volt. Gondoltam, teszek egy próbát velük, mivel ár/érték arányban nagyon jók, szoftveres oldalról meg majd meglátom, hogy mit lehet kihozni belőlük (de azért ebbe sem akarok nagy energiát fektetni). Úgy terveztem, hogy ha nagyon nem jön be, akkor is 1 évet kihúzhatok a telefonnal, de a 7-es Android már nekem is az használható szintet megüti. Azt még meglátom, hogy mennyire használhatom a mindennapokban a kínai Flyme-vel. Ha egyéb problémám nem lesz a telefonnal, akkor még 1 évnél akár lényegesen több együtt töltött időt is el tudok képzelni.

    [ Szerkesztve ]

    Életem a száguldás! - Szólt a csiga és bedőlt a kanyarban.

Új hozzászólás Aktív témák