Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Polllen

    nagyúr

    válasz buvartacsko #23 üzenetére

    Senki sem mondta, hogy kötelező lenne. A problémám annyi, hogy ez számomra az apple nimbuszát rontja. És hogy miért? Mert az újabb és újabb főverziókkal egyre több gond és gond volt, ami számomra minőségromlás. És ezt nem úgy oldják meg, hogy vissza a kezdetekhez és normális rendszert adunk ki elsőre, hanem kiadjuk a usernek, aki majd visszajelez. Számos előnye van ennek a rendszernek, mint írtam, csak az apple-től személy szerint nem ezt vártam.

    A trend követéssel kapcsolatos eszmecsere pedig a hír utolsó mondatára vonatkozott, amit többen is említettünk, hiszen Legendd azt írta, milyen jó lenne, ha ezt a microsoft, a BB és a google is átvenni. Azt tárgyaltuk ki, hogy a többieknek is van hasonló.

    Szóval kettőnk közül sztem nálad van baj, mert nem érted, amit olvasol vagy el sem olvasod amit mások írnak. Pedig nem hosszú a hír és nincs sok komment sem. Nem használtunk bonyolult mondatszerkezeteket vagy kifejezéseket sem.

    madgie

    A google sajnos ugyanolyan béna, mint az apple, hiába volt béta teszt, akadnak bőven gondok a lollival is. :(

    Eddig csak BB-n és wp-n nem találkoztam komolyabb bughalmazzal verziófrissítésnél, persze ez nem azt jelenti, hogy nincs... :P

    [ Szerkesztve ]

    "Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

Új hozzászólás Aktív témák