Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • janeszgol

    félisten

    válasz BusinessGuy #93 üzenetére

    Felnőtt emberek vagyunk, nem gyerekek. Majd én pontosan eldöntöm, mi mennyit ér nekem. Nekem havi 2.690 forintot megér a reklámmentesség, mivel sokat youtube-ozok. Ha 10 ezer lenne havonta vagy alig használnám (mondjuk csak a heti MA videót nézném meg), akkor nem fizetnék elő.
    Nem bonyolult. Senki nem nyomott le semmit a torkomon, mivel senki nem kényszerített rá. Aminek örülök:

    1, nincs reklám
    2, kikapcsolt kijelző mellett is megy
    3, PiP

    Ezek miatt talán még a havi 6-8k is beleférne nálam, de több már nem. De szerencsére csak 2.690 a családi (amit nem osztok szét), illetve 1790ft a personal. Ennyiért már egy doboz cigit sem kapsz. (Sosem dohányoztam, csak gondoltam így érthető.)

    [ Szerkesztve ]

    2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

  • FattyDove

    őstag

    válasz BusinessGuy #93 üzenetére

    "Hanem az hogy undorító módon kényszerítenek rá hogy fizess miközben ők maguk egyre pitiánerebb megoldásokat használnak lásd dislike elüntetések vagy nevetséges egyoldalú cenzúra."

    Hahó, 1 cég 1 adott termékét használod, amit a cég úgy alakít, ahogy akar (max valamit egyszer nagyon benéznek és akkor buknak, de jelenleg nem ez a helyzet). Rinyálhatsz te itt heteket, hónapokat, attól még nem lesz beleszólásod a cég alakulásába.

    Láthatóan még mindig nem sikerült megérteni, hogy a reklámokat bizony a kontent kreáló pakolja oda és nem a csúnya, gonosz google tesz egy videóba 10 megszakítást.

    "Pláne vpn-ezős trükközgetéssel nehogy pár százassal többet fizess,, a pitiáner adócsaló trükközés mellett "

    Mitől adócsalás ez? :DDD :DDD Mesélj már nekem erről, érdekelne a téma :DDD

    "Senki nem kért semmit ingyen, fogd fel a problémát."

    De, ti pontosan azért rinyáltok, hogy mindent ingyen kapjatok, mert ez jáááááááááááááááár

    Csak azt érteném meg a sok rinyálón, hogyha ennyi effortot fektetnek a rinyálásba, akkor miért használják az adott szolgáltatást?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák