Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .LnB

    titán

    LOGOUT blog

    válasz Bog #28 üzenetére

    És abból hogy van pénze a csatornáknak, ha én kifizetem a prémiumot, és nem látom a reklámokat, amiket ő betett?

    Felhoztad egy másik kommentedben a tévé reklámokat. Ma már akkorát változtunk mi nézők, hogy szinte semmilyen formában nem támogatjuk a reklámokat. Mivel más módokon elérünk tartalmat, amik nem tartalmaznak reklámot (pl.:torrent). Ezért, tévét nem is nézünk. Már el is felejtettük, hogy az milyen volt, amikor tele volt minden műsor reklámokkal. Persze mostanában a YT emlékeztet minket rá. Szóval ez ma már nem érv. Változott a világ, és a közönség.

    Én egyébként sok reklámot nézek a YT-on, mert okos tv-n nézem. Rengetegszer káromkodok is miatta. Főleg amilyen reklámokat kell néznem (de ez már politika sajnos).

    Tudod mi az én bajom, hogy miért nem fizettem elő eddig a prémiumra!? Egyáltalán nem a pénz. Hanem az, hogy minden adatomat akarva/akaratlanul megszerzi a Google. Azokból az adatokból, adatainkból élnek. Vélhetően kereskednek vele, ez által bombáznak mindenféle reklámmal. Szóval önmagában már az adataimmal, szokásaimmal is pénzt keresnek. És akkor még fizessek érte, hogy ne lássam a reklámokat?! :(((

    Amilyen gazdasági helyzetben van a Google most, én még durvább változásokat is várok, minthogy a 4K-t paywall mögé teszik. Ez szerintem csak a kezdet. Nagyon sajnálom, hogy ilyen monopolhelyzetben van ez a platform. :(

    [ Szerkesztve ]

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Új hozzászólás Aktív témák