Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Arminocska

    csendes tag

    Hát nem tudom hozni fogja-e az eredeti Half-Life hangulatát. Emlékszem annak idején 24MB rammal,egy 5x86-os cyrix géppel valami 4 MB-os videókártyával, amiben még nem volt 3D-s gyorsító, 640x480-ban szaggatott, de akkor is végig szenvedte az ember. Amikor már volt valami épkézláb gépe az embernek akkor a következő végigjátszásnál nagy volt az élmény, hogy nem szaggatott, meg istencsászár grafikája volt. Meg nem tudom mondani hányszor játszottam végig. Olyan magával ragadó hangulata volt, hogy az embert a székbe paszírozta a félelemmel vegyes izgalom, hogy mikor bukkan fel egy szörny, vagy egy legyőzhetetlennek tűnő, villámgyors, fekete, ninja katona.

    Azonnal venném! De azért nem nyúlok hirtelen a virtuális tárcámhoz, mert tartok tőle, hogy messze nem fogja azt az élményt adni, mint az eredeti akkor.

    Persze ez az igények változásából is eredhet. Nem tudom. Megvárom, hogy egyszer akciós legyen, akkor talán adok neki egy esélyt.

    "Nem a munkaórát fizeted meg, hanem a gépesített szaktudást, amit el kellett sajátítani és áldozni rá."

Új hozzászólás Aktív témák