Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Carlytoo

    aktív tag

    válasz dabadab #419 üzenetére

    Miért is kellene összehasonlítanom? Tudtommal NSZK, NDK már nem létezik. Észak-Korea meg egy igazi elmebaj. Nem azt mondtam, hogy a kínai kormányzat mindent jól csinál. Ráadásul én sem vagyok pártolója a kommunizmusnak, de azért ez közel sem olyan kemény szocializmus, mint a szovjet érában. Én itt kifejezetten a kínai emberek hozzáállását a többi emberhez akartam szemléltetni. Nekem konkrétan itt egyesek teljesen elfogult "amerika imádatával" van problémám. Az én véleményem az, hogy mindegyik hatalom mellett és ellen is lehet érveket felhozni, de néhányotok teljesen süket a másik oldalt meghallgatni. Illetve miért is ne lenne rendben? Az én személyes érdekemet sértette Kína? Kína engem meglopott? Nem. Az USA sem. Egyszerű állampolgárként nincs érdekem egyik felet sem védeni, csupán azt látom a fórumon, hogy bizonyos elemek radikális fognak egy álláspontot. Érdeketek fűződik hozzá? Természetesen itt BCR-t is értem.

    Tapsi: Mindenhol voltak háborúk. Akkor sem lehet elmenni amellett, hogy az usa nagyban hozzájárult ezeknek a harcoknak a fennmaradásához. Legalábbis semmiképpen nem csökkentette. Csak azt tudnám, hogy a vezető hatalmak (USA, Oroszország, és most már lassan Kína is) honnan veszik a bátorságot, hogy belepofázzanak mindenbe az országhatáraikon kívül.

    [ Szerkesztve ]

    "No sacrifice is too great, no treachery too small" - Inquisitor Horst

Új hozzászólás Aktív témák