Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Necroman_Mk2

    őstag

    No, meghallgatlak titeket, mit sikerült összehoznotok! :)

    "Élő gondolkodó lény vagyok, aki az információ tengeréből született!"

  • Necroman_Mk2

    őstag

    No, meghallgattam :) Hoztátok a színvonalat, az első félben több volt a poén, aztán megkomolyodott az egész. Egyedül az zavar, hogy mintha nagyon halk lenne az egész, legalábbis ha a szövegelést az eleje és végén lévő zenékhez hasonlítjuk, de mintha az MP3 letöltést a YouTube videó is különbözne...

    Pár dologhoz hozzászólnék:

    - C&C4: Nekem a Dominator mód bejött a bétában, viszont reméltem, hogy ez csak ilyen multi "fícsör" lesz, és a szingli kampány az hagyományos módon zajlik... Multiban viszont oké.

    - Mount & Blade: lehet grafikailag gyenge, de ahogy néztem a videókat, egyszerre igen sok karakter lehet a képernyőn - lehet ezért szaggat nálad.
    Amúgy 20 óra "folyamatosan" ezzel?! :Y

    - Crysis 2: ha most "gonosz PC-s" lennék, akkor azt mondanám, hogy azért játszódik városban és nem dzsungelben, hogy a konzolok is képesek legyenek a szintet tartani. De nem mondom :)
    Amúgy pont a felvételkor megjelent hír, hogy a CryEngine 3-t teljesen ingyenessé tette a fejlesztőcsapat.

    - Jim (a Bravia résznél): "60 ezer forintos Playstation 3" ??? !!! Hol? :))

    - 120 Gigás Blu-Ray: nem feltétlenül kell adatmentésre gondolni, elég ha annyit mondok: mozi. Mert egy akkora lemezre aztán igen részletes anyag fölkerülhet, a 3D igényeiről nem is beszélve.
    Amúgy oké, hogy azt is BR-nek nevezik, de szvsz egy mezei lejátszóval nem lehet olvasni. A másik meg oké, hogy ekkora, de ha valaki rááll a HD felbontású filmekra, akkor oda kell kapacitás!

    - kontroller: az oké, hogy a gamepad formáját másolja, de egy dologba nem mentetek bele: a kontroller anyagába. Mert oké, hogy olcsóbb, meg ugyanazt lehet vele megcsinálni, de azért a minőségről se feledkezzünk meg. Mert még régebben (előző konzolgeneráció alatt) olvastam valamely fórumon "inkább veszek eredeti irányítót drágábban, mint ocsó 2000 Ft-os vackokat, amelyek pár játék után tönkremennek" kommentet. És én most nem a márkásabb pl. Logitech dolgokra gondoltam, ami valahol e kettő között van, de minőségi kiegészítő - viszont ők szvsz külön szerződések kötik. Szóval itt tényleg az lehet, hogy tökéleteshez közeli másolat, és ezért...
    Amúgy öcsémtől kaptam egy PS3-as ChillStream kontrollert (ami az USB miatt ugye megy PC-n is), szóval erről tudnék mesélni :)

    - NES kézikontroller: ez asszem azért nem terjedt el, mert idővel elfáradtál a sok hadonászástól. (Amúgy ennél a résznél érezhetően hangosabbak voltatok, de pont emiatt jól lehetett hallani.)

    - Carnus: "a kolis 1 megabites nethez én is megveszem az OnLive-ot" Te addig még egyetemista leszel? De optimista/pesszimista valaki :))

    - MW2 DLC: ezt nem az Activision találta ki, anno a HALO 3 map packekért is keményen fizetni kellett;

    - Splinter Cell: lehet ehhez a témához a következő adásban én is csatlakozni fogok.

    Röviden ennyi, a többihez nem tudok hirtelen hozzászólni.

    [ Szerkesztve ]

    "Élő gondolkodó lény vagyok, aki az információ tengeréből született!"

  • Necroman_Mk2

    őstag

    Asszem kijelenthetjük, hogy a jövőbeli podcastekben tartózkodni fogunk a különféle szubkultúrák "sárba döngölő" negatív véleményezésétől.

    OFF Mellesleg néha nem tudom, hogy melyik a nagyobb divat: maga az emo stílus vagy fikázni az emosokat?

    "Élő gondolkodó lény vagyok, aki az információ tengeréből született!"

Új hozzászólás Aktív témák